Pomysły na aranżacje zimowego wesela

Piękne zimowe plenery, zimowa panna młoda skrzy się kryształami, ach... zima daje możliwości na wiele dodatkowych atrakcji...

 

Kolejna garść wyjątkowych inspiracji dla par, które datę ślubnej ceremonii i przyjęcia weselnego zaplanowały na jeden z zimowych dni.

Jak zwykle niezastąpionym źródłem pomysłów jest matka natura, której mroźne oblicze dostarcza natchnienia podczas wyboru elementów ślubnej stylizacji czy detali dekoracyjnych na weselne stoły.

Spójrzcie, jak cudnie zima ozdobi wasz ślub i wesele! I wcale nie będzie wiało chłodem ;)

 

źródło: stylemepretty.com

źródło: weddingcolors.net

źrodło: rockmywedding.co.uk

 

Piękne zimowe plenery zachęcają do tworzenia wyjątkowych sesji fotograficznych. Jeżeli wam się poszczęści i spanie śnieg, może to oznaczać niezłą zabawę. Kto pamięta, jak się robi orły na śniegu?

 

źródło: bridalguide.com

źródło: castophoto.com

źródło: bestdayever.fi


Zimowa panna młoda skrzy się kryształami, srebrem, jaśnieje bielą i delikatnymi pastelami. Niezwykłą rolę pełnią tu dodatki: kolia jak sople lodu, piórkowe detale we włosach, srebrzyste buty, lśniąca torebeczka. A na ramiona futrzana etola lub dziergany wełniany szal, dla wielbicielek vintage.

Zmarznięte dłonie można ukryć w zabawnej kożuszkowej mufce.

 

źródło: bespoke-bride.com

 

Dekoracje stołów to nawiązujące do natury gałązki z szyszkami, pobielone patyki w roli ozdobnych drzewek, świerk, srebro, kryształy i dużo, dużo bieli.

Sala weselna rozświetlona światłem świec i lampek, mimo chłodu na zewnątrz, emanuje ciepłem. Warto zainwestować w dziesiątki świeczników i światełkowych sznurów - efekt migoczącego dokoła światła jest niesamowity.

 

źródło: blog.exclusivelyweddings.com

źródło: paperantler.com

 

Nie zapominajcie o odpowiedniej zimowej charakteryzacji dla weselnego tortu. Dzięki temu on również stanie się istotnym elementem dekoracyjnym sali. Do tego inne słodkości w bieli i srebrze, genialnie!

Białe bibułowe śnieżynki znamy z przedszkolnych i szkolnych lat, kiedy to sami wykonywaliśmy je na zajęciach z plastyki. Niewiarygodne, jak świetnie wyglądają podwieszone u sufitu w sali weselnej. To prosty projekt z cyklu DIY, a więc do dzieła! ;)

 

źródło: blog.hwtm.com

źródło: bridalguide.com

źródło: colincowieweddings.com

źródło: invitationstyles.com


Zima daje możliwości na wiele dodatkowych atrakcji, zupełnie niemożliwych do zrealizowania w innych porach roku. Zamiast limuzyny z szoferem, bryczka lub sanie z woźnicą. Zamiast ogni sztucznych - ognisko na śniegu i grzane wino.

A na poprawiny - kulig saneczkowy dla wszystkich gości! I jeszcze jeden tip, gdyby zima zaspała: śnieg prószący w sali weselnej! ...

 

źródło: bridalguide.com

źródło: magnoliarouge.com

źródło: elizabethannedesigns.com

źrodło:  vponsalewedding co.uk

źródło: strictlyweddings.com

 

... ze specjalnej maszyny produkującej rozdrobnioną do rozmiarów płatków śniegu pianę - efekt jest niesamowity! :)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź