Rocznica ślubu - jaki prezent dla niej?

Co podarować żonie na rocznicę ślubu?

 

Dzień zawarcia związku małżeńskiego staje się datą bliską sercu dwojga ludzi. Z pewnością co roku ten dzień będzie wyjątkowy, ale są rocznice ślubu, które małżeństwa obchodzą szczególnie, a wśród nich z pewnością ta pierwsza, nazywana papierową.

 

Rocznica ślubu

Co podarować żonie w ten dzień?

Panowie, którzy wybrali pierścionek zaręczynowy, występujący w komplecie; mają łatwe zadanie. Na przykład ci, którzy obdarowali narzeczoną pięknym w swej delikatności pierścionkiem z białego złota, z tanzanitem i brylantami od Apart, mogą podarować żonie kolczyki lub zawieszkę.

 

 

 

 

Jak przypomnieć tamte chwile sprzed roku i zatrzymać je w jakiś symboliczny sposób? Tu z pomocą przychodzi złota kolekcja Apart Magic Moments. Romantyczna i ulotna, w niewielkich symbolach zawarła magię szczególnych chwil. Inkrustowane cyrkoniami bransoletki ze złota z motywem serca lub wymownym symbolem nieskończoności, będą idealną pamiątką, która przypomni o magii dnia ślubu.

 

 

 

A może roztańczone, rozświetlone serce z kolekcji Apart Swinging Diamonds? Dzięki specjalnej oprawie, diamenty są wprawiane w ruch, przez co lekkie zawieszki z białego złota lśnią diamentowymi refleksami.

 

 

Niezależnie od wyboru rocznicowego prezentu, wszystkim małżonkom życzymy, aby mieli okazję świętować wspólnie co najmniej złote gody.

 

Apart 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź