Romantyczne cienie ombre

Jednym z najgorętszych trendów kilku ostatnich sezonów ślubnych jest trend ombre, czyli efekt pocieniowania jednego koloru od najjaśniejszego do najciemniejszego jego tonu.

fotografia: YOUR BIG DAY organizacja ślubów

 

Jednym z najgorętszych trendów kilku ostatnich sezonów ślubnych jest trend ombre, czyli efekt pocieniowania jednego koloru od najjaśniejszego do najciemniejszego jego tonu.

Dosłownie wszystko od ubrań dla druhen, przez tort, aż po zaproszenia na ślub i inne ślubne akcesoria może ubrać się w takie różnorodne odcienie jednego koloru.

 

Tak zwany efekt rozmytej akwarelki będzie wyjątkowo interesujący i uroczy dla tych wszystkich, którzy nie chcą upierać się przy jednym wyraźnym kolorze przewodnim ślubu i wesela.

Efekt ombre łatwo będzie Wam wpleść w motyw przewodni wesela, używając wszelakich odcieni jednego koloru (np. amarntowe piwonie w bukiecie, koralowe suknie druhen, różowy torcik czy pudrowo różowe zaproszenia ślubne).

 

Ta całkiem prosta koncepcja doda Waszej ceremonii romantycznego look’u i nada przyjemny i swobodny ton całej imprezie.

 

Na ślubnych fotografiach doskonale zaprezentują się Twoje druhny ubrane w sukienki w różnorodnych odcieniach jednego koloru. Pocieniowany, kolorowy  manicure  to absolutny must-have  tego sezonu  i doskonały prosty pomysł na paznokcie Panny Młodej  i jej świadkowej lub druhen.

 

 

Pocieniowany tort weselny to również prosty i ostatnio bardzo popularny trend w cukiernictwie, dlatego i ten pomysł warto wykorzystać planując  wesele z motywem  ombre.  Cieniować można warstwy tortu, lub kwiaty którymi będzie udekorowany tort.

 

Pocieniowany kolorowy nadruk na zaproszeniach ślubnych nada ton ślubu od samego początku.

 

 

Wybierając ślubne kwiaty w kilku różnych odcieniach jednego koloru i układając je odpowiednio  od najjaśniejszych do najciemniejszych sala weselna lub ślubny kobierzec będą wyglądały bardzo oryginalnie i efektownie.

 

 

 

Chcesz swoim strojem przyciągnąć uwagę? Suknią ślubną wykończoną i ozdobioną  w stylu ombre zdecydowanie podkreślisz swoją osobowość. Jeśli nie widzisz siebie w kolorowej sukni to kolorowa, cieniowana podszewka ubrana pod tradycyjną suknię princessę doda Twojej ślubnej stylizacji pazura.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź