Romantyczny pudrowy róż

Doskonale oddaje romantyczny charakter uroczystości i jest tak subtelny, że pięknie zgrywa się z wszechobecną tego dnia bielą.

fotografia: Malachite Meadow

 

 

Ślub i wesele w kolorze pudrowego różu

 

Jednym z bardziej popularnych kolorów na ślubach i weselach jest pudrowy róż. Ten delikatny, pastelowy odcień ma wiele zalet: doskonale oddaje romantyczny charakter uroczystości i jest tak subtelny, że pięknie zgrywa się z wszechobecną tego dnia bielą, idealnie ją uzupełniając.

Wysokie pozycje różu w rankingach popularności nie oznaczają przesycenia tą barwą - spokojnie, pastele są tak przyjacielsko nastawione, że bez wątpienia nadal chętnie będą angażowane do dekorowania ślubów i weselnych przyjęć.

Jak wpleść pudrowe akcenty w stylizacje na Ten dzień? Zapraszamy do lektury!

 

źródło: Zaproszenia ślubne Royal MF

 

 

Detale slubne w kolorze pudrowego różu

 

Pastelowy róż świetnie sprawdzi się jako dodatek do stylizacji panny młodej.Jest wiele miejsc, gdzie może się pojawić: od drobnego detalu we włosach, poprzez pastelowe szpilki, po suknię w kolorze bieli złamanej właśnie "na różowo".

Świeży, dziewczęcy makijaż z zaróżowionymi policzkami, delikatne paznokcie w tym kolorze, wstążka w talii. Jeżeli do różu dodamy czarny akcent, stylizacja nabierze nieco drapieżności.

 Pastelowo - różowe dodatki dla panów(zwłaszcza tych o ciemniejszej karnacji) to świetny pomysł na stworzenie niebanalnego duetu z panną młodą. I niech nikomu nie przyjdzie do głowy pomysł, że brudny róż jest niemęski! ;) 

 

fotografia: VeryLuckyStar

 

fotografia: Cztery Kadry

 

 

Różowy bukiet ślubny

 

Jeżeli wybrałaś pastelowy róż na kolor przewodni uroczystości ślubnej, w twoich dłoniach nie powinno zabraknąć olśniewającego bukietu w tym odcieniu. Wybór gatunków kwiatów jest spory.

Oczywiście królują róże, ale szalenie popularne piwonie nie ustępują im miejsca. Na wiosenny ślub proponujemy różowe tulipany czy jaskry. Aby stworzyć bukiet w odcieniu pudrowego różu, wystarczy dodać kilka barwnych "kropel" do białej bazy.

Kwiaty powinny stać się królami dekoracji wesela w kolorze pastelowego różu. Wszechobecne kompozycje z ogrodowych róż, piwonii, kule z goździków i pachnące kwiatowe kobierce z płatków.

W zależności od tego czy podążamy w stronę stylizacji glamour, klasycznej, czy vintage, bukiety aranżujemy w odpowiednio dobranych wazach, uzupełniając detalami charakterystycznymi dla danego stylu. Dekoracje weselnych stołów ze szczyptą pudrowego różu przyniesie bardzo ciekawy efekt pełen elegancji i w dobrym guście.

 

fotografia: Białe Kadry

 

fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta

 

fotografia: VeryLuckyStar

 

Różowe dekoracje ślubne

 

Jeżeli chcecie bardziej skontrastować kolory na stołach - do pastelowych detali użyjcie ciemniejszych obrusów - róż lubi towarzystwo czekoladowych brązów, popielatych szarości.

 Pamiętajcie o drobiazgach: winietkach, podziękowaniach dla gości, serwetnikach. Weselne słodkości + odcienie pudrowego różu to idealne zestawienie.

 

fotografia: Malachite Meadow

 

 

Zobacz także:

9 TYPÓW PANIEN MŁODYCH - KTÓRYM JESTEŚ?

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź