Romantyczny welon z koronki

Niewątpliwe moda na koronkowe welony jest u swego szczytu. Te romantyczne i zwiewne atrybuty panny młodej są niezmiernie finezyjne i bardzo kobiece. Stanowią wprost idealne uzupełnienie ślubnej stylizacji panny młodej.

foto: THE SHOTS OF LOVE

 

 

Koronkowe welony do ślubu

 

Taki eteryczny i czarujący welon będzie bezkonkurencyjny przy tradycyjnej stylizacji ślubnej, gdyż przepięknie wygląda praktycznie z każdym modelem sukni. Poza tym koronkowy welon jest doskonałym rozwiązaniem przy stylizacjach ślubnych glamour, czy vintage.  

 

Photo by Jonathan Borba on Unsplash

 

Photo by Marina Abrosimova on Unsplash

 

Jeśli zależy Ci na bardziej stonowanym, formalnym i tradycyjnym wyglądzie wybierz welon, który jest cały koronkowy - na przykład z delikatnym koronkowym wzorkiem na całej powierzchni. Jeśli zaś to nie twoja bajka poszukaj welonu, który będzie tylko obszyty koronką. 

 

Photo by Cesira Alvarado on Unsplash

 

W sumie, to mało istotne, który rodzaj koronki wybierzesz, bo  jak przymierzysz taki taki ślubny woal... to zakochasz się  "po uszy". Koronkowy welon to niewątpliwie ultra-kobiecy atrybut dla kobiet z romantycznym usposobieniem. Polecamy!

 

Photo by Ivonne Adame on Unsplash

 

 

Zobacz także:

FRYZURY ŚLUBNE, KTÓRE ŚWIETNIE PREZENTUJĄ SIĘ Z I BEZ WELONU!

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź