Rustykalne dodatki ślubnej fryzury - propozycja NOVIA BLANCA na sezon 2017

NOVIA BLANCA radzi jakie ozdoby będą modne w sezonie 2017 :)

 

Decydując się na stylizację w klimacie rustykalnym panny młode zazwyczaj stawiają na rozpuszczone pofalowane włosy lub subtelne upięcia. Tona lakieru, gładkie koki oraz mocne tapirowanie odpadają, gdy wybieramy delikatny i dziewczęcy ślubny wizerunek. 

W sezonie 2017 nadal modne będą ozdobne opaski jednak największą popularnością będą cieszyć się wianki biżuteryjne oraz delikatne grzebyki i kokówki. - Novia Blanca

 

źródło: Novia Blanca

 

WIANKI BIŻUTERYJNE

Wianki ozdobione kryształkami lub perełkami dają wiele możliwości upięcia. Mogą opadać nisko na czoło tworząc idealny dodatek boho. Założone wysoko tworzą subtelny diadem a owinięte wokoło koka sprawią, że fryzura zyska wyjątkowy blask. Oryginalnym pomysłem jest wplecenie biżuteryjnego wianka w warkocz co jest możliwe dzięki giętkości ozdoby. 

 

Dla kogo wianek? 

Jeśli wianek z kwiatów wydaje Ci się mało trwały a grzebyk nie pasuje do Twojej koncepcji fryzury to jest to propozycja dla Ciebie! 

 

źródło: Novia Blanca

 

GRZEBYKI

Grzebyk w stylu rustykalnym to uniwersalna ozdoba pasująca do różnych fryzur - symetrycznego koczka, lekkiego upięcia z boku głowy lub włosów częściowo podpiętych. Kryształki umocowane są na giętkich drucikach, które dają możliwości dowolnego ułożenia co jest bardzo istotne przy dopasowaniu ozdoby do fryzury.


Dla kogo grzebyk?

Jeśli marzysz o pozornym nieładzie, delikatnym niskim koku lub asymetrycznym upięciu to postaw na delikatny grzebień.

 

źródło: Novia Blanca

 

KOKÓWKI

Kokówki to najdelikatniejsza propozycja ozdób do włosów na sezon 2017. W zależności od oczekiwanego efektu fryzurę możemy ozdobić kilkoma kokówkami lub postawić na minimalizm wybierając pojedynczy dodatek. 


Dla kogo kokówki?

Jeśli szukasz subtelnej ozdoby lub pragniesz dodać do welonu delikatny perłowy lub kryształowy akcent wybierz kokówki! 

 

źródło: Novia Blanca

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź