Słoneczny żółty na ślubie i weselu

Słoneczna, radosna, świeża żółć, to kolor idealny na przewodnią barwę twojego przyjęcia weselnego.

fotografia: Ślubiektywnie

 


Zaznaczony w detalu czy obecny na większej powierzchni jest świetnym towarzyszem ślubnej bieli i zielonych pędów wszechobecnych kwiatów.

W wersji pastelowej po złotą - stworzy klimat romantyczny i subtelny. Ostra żółć, jak na płatkach słoneczników, ożywi ślubną stylizację, doda jej życia i energii.

 

 

Słoneczna panna młoda

 

Żółty to kolor energetyczny i odważny, tak jak i  panny młode, które zdecydują się na żółte dodatki: od oczywistego bukietu, po buty, ozdoby włosów, wstążki, torebkę.

Pan młody powinien “podążać” stylizacyjnie za swoją partnerką i zaopatrzyć się w słoneczny krawat, odpowiedni kwiat do butonierki czy pastelową, bladożółtą koszulę.

Matka natura też lubi żółty, bo przyroda wyraźnie nie poskąpiła nam żółtych kwiatów. Jest więc w czym wybierać.

Słoneczniki, róże, frezje, lilie, jaskry, tulipany i całe mnóstwo innych gatunków tworzących słoneczne, ciepłe kompozycje.

 

 

Lato we wnętrzu

 

Ubranie sali w radosną żółć nie jest trudne. Prócz kwiatów możemy posiłkować się lampionami, pomponami z krepy lub tiulu, girlandami. A nawet zwykłe żółte serwetki, świeczki i polne kwiaty w prostych wazonikach wyczarują magiczną letnią atmosferę.

 

fotografia: Adam Ludwik Photography

 

 

Detale nie mniej istotne

 

Nie zapomnijcie o “ozłoceniu” weselnych słodkości. Żółty to świetny kolor na "tło" tortu lub na jego słoneczne datale.

Zachęcamy również do zaakcentowania koloru przewodniego w zaproszeniach, winietkach i podarunkach dla gości. Taka konsekwencja zrobi duże wrażenie na weselnikach.

 

fotografia: Paweł Traczyk FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź