fotografia: M.M. Rudiak Fotografia

 

Rozejrzyj się wokół i doceń to co natura daje nam latem! Spójrz, ile daje możliwości. Jej piękno i urok, szczególnie letnią porą fascynuje i inspiruje, wystarczy nieco inwencji i pomysłu.

Lato to najczęściej wybierana pora roku na organizowanie przyjęć weselnych. Słoneczna pogoda, powiew ciepłego powietrza, więc panna młoda nie musi martwić się o to, że zmarznie w kościele.

 

Do lata przekonuje również bogactwo natury, której dary możemy wykorzystać do weselnej stylizacji kościoła, sali, aranżacji sesji ślubnej. Doceńmy polne maki czy chabry, jako dekoracja wspaniale sprawdzą się dostojne słoneczniki. 

Do tego źdźbła zbóż i letnie wesele w wiejskim stylu mamy gotowe! Bardzo nowatorsko prezentują się dekoracje z wykorzystaniem różnego rodzaju traw.

 

Zastanawiasz się nad dekoracją tortu? Wybierz letnie owoce - truskawki, czereśnie, morele! Otóż to! Niech one będą przepyszną ozdobą tortu. Wbrew pozorom dekoracja owocami nie jest ani nudna, ani przewidywalna! Wiele zależy od pomysłu i inwencji. 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź