Ślub i wesele w niebieskim kolorze

Bardzo prosty i niebanalny pomysł na leitmotiv wesela. Postawcie na kolor. Dziś "na tapecie" - niebieski i jego odcienie.

źródło: SlubneZakupy.pl

 

Często w ślubno-weselnych przygotowaniach przewija się myśl o temacie przewodnim. Charakterystycznym akcencie, który połączy wszystkie części uroczystości, nada im czytelny, spójny wyraz.

Wybór motywu przewodniego może być dla was oczywisty i wypowiecie go jednym tchem, równocześnie, nie zastanawiając się długo. Ale zdajemy sobie sprawę, że część z przyszłych nowożeńców bardzo chciałaby w jakiś sposób wyrazić szczególny charakter ceremonii swoich zaślubin, ale... nie bardzo wie jak.

Oto mała podpowiedź, bardzo prosty i niebanalny pomysł na leitmotiv wesela. Postawcie na kolor. Dziś "na tapecie" - niebieski i jego odcienie.

 

źródło: SlubneZakupy.pl

 

 

Niebieskie dekoracje na ślub

 

Oczywiście świetnie w roli niebieskiej ozdoby stołów i krzeseł sprawdzą się kwiaty. W zależności od zamysłu ogólnego, mogą być zaaranżowane w sposób klasyczny i elegancki lub sielski i swobodny. Rozważne głowy hortensji, róże, hiacynty, sentymentalne niezapominajki, dzwonki, szafirki.

Świetnie łączą się z białymi margaretkami, gipsówką, zielonymi trawami.

Bądźcie konsekwentni - zaprojektujcie zaproszenia, winietki i inne drobiazgi weselne w odcieniach błękitu czy granatu.

 

 

 

Coś błękitnego...

 

Dzięki niebieskiemu elementowi stroju panny młodej nie tylko spełnisz jedną z koronnych zasad wynikających z tradycji, czy jak kto woli - przesądów i sprowadzisz na wasz związek moc szczęścia.

Błękitny dodatek doda twojej stylizacji świeżości i blasku, granatowy detal podkreśli wytworność i elegancję.

 

źródło: Koronki iwogg

 

 

 

Suknia i garnitur w kolorze niebieskim

 

Jeżeli masz w sobie odwagę i chęć pozostania oryginalną nawet w dniu ślubu, być może zdecydujesz się na błękitną, amarantową lub granatową suknię.

To bardzo konkretny krok, ważne, aby twój wygląd współgrał ze stylizacją pana młodego, który może tego dnia włożyć błękitną koszulę, granatowy krawat, lub niebieski kwiat do butonierki.

 

fotografia: JAMSTUDIO Photography

 

A może ubierzesz w błękity swoją świadkową lub druhny? Ich towarzystwo idealnie podkreśli biel twojej kreacji.

 

fotgorafia: emocjewkadrze

 

 

Tort z lazurową nutą

 

Niebieski kolor zaakcentuj również w weselnym menu.

Szczególnie proste będzie to w przypadku dekoracji tortu i innych słodkości: wystarczy do lukru dodać niebieski barwnik spożywczy, ciasto ozdobić granatową wstążką, błękitnymi storczykami z marcepanu lub perełkami w morskich odcieniach.

 

 

 

Zobacz także:

HYBRYDA BEZPIECZNA DLA PAZNOKCI

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź