Ślub i wesele w różu

Odcienie delikatnego różu to doskonały kolor na ślub i wesele. Pastelowa wersja różu jest tak subtelna, że czasami jedynie w określonym świetle “wychodzi na jaw”.

fotografia: Malachite Meadow

 

Różowa barwa ma to do siebie, że swoją delikatnością i dziewczęcym urokiem świetnie komponuje się z bielą. Jest to więc doskonały kolor na ślub i wesele. Pastelowa wersja różu jest tak subtelna, że czasami jedynie w określonym świetle “wychodzi na jaw”.

Bardziej zdecydowane amaranty, cyklameny, fuksje to kwintesencja energii i radości. Świetne dla podkreślenia atmosfery szczęśliwości, jaka panuje w dniu ślubu.

 

 

Różowe dodatki na ślub i wesele

 

Różowa suknia ślubna nie jest tak ekstrawagancka, jak inne “nie-białe” kreacje. Śmiało więc możecie rozważyć tę kwestię, nawet jeśli na co dzień daleko wam do modowych szaleństw.

asadniczo pastelowa, delikatna jak mgiełka suknia może być nawet bardziej subtelna od białego, klasycznego modelu.

 

fotografia: Showroom Ksis

 

 

Druhny czy świadkowa w różach, to genialne tło dla młodej pary.

 

fotografia: BedurWeddings

 

Oczywiście możesz postawić również na różowe detale: stroik do włosów, wianek, biżuteria, lakier na paznokciach.

I obłędne wręcz różowe buty... :)

 

fotografia: Showroom Ksis

 

 

Różowy bukiet ślubny

 

W bukietach ślubnych różowe kwiaty używane są niezwykle często. Jest spory wybór gatunków, które dobrze prezentują się w monochromatycznych kompozycjach, jak i wspaniale współgrają z innymi kolorami: zielenią, czerwienią, bielą i pastelowymi żółcieniami.

Klasycznym bukietem ślubnym jest ten z różowych róż, ciekawie wyglądają wiązanki z egzotycznych storczyków, pełnych piwonii, wiosennych tulipanów, czy soczystych gerberów.

 

fotografia: Nano Works

 

 

Różowe dekoracje na wesele

 

Do aranżacji weselnej sali, czy kościelnych dekoracji bez trudu zaangażujecie różowe detale: przede wszystkim kwiaty, płatki róż, barwione szkło, wstążki, wianuszki, świece, serwetki, dekoracje krzeseł. Bardziej konkretnie wyglądają różowe obrusy.

Jeżeli róż będzie wyraźnie przewijał się podczas całej ceremonii, nie może go zabraknąć na ślubnych zaproszeniach, winietkach i w kolorystyce podarunków dla gości.

 

fotografia: Malachite Meadow

 

 

Różowy tort weselny

 

Różowy lukier na torcie to bajeczny obrazek. Zaaranżowany w różowych barwach słodki kącik przyciągnie weselnych łasuchów.

 

fotografia: Adam Ludwik Photography

 

 

Zobacz także:

JAK DOBRAĆ FRYZURĘ DO SUKIENKI ŚLUBNEJ?

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź