Ślub pod parasolem

Język francuski ma dwa określenia na uroczy i praktyczny dodatek, jakim jest parasol. "Le parapluie" to parasol osłaniający przed deszczem, natomiast "le parasol" chroni przed słońcem.

 

W zależności od pogody, parasol na ślubie przyda się zawsze. W upalne lato ochroni przed zbytnim promieniowaniem słonecznym. Natomiast podczas wiosennych czy jesiennych załamań pogody, to niezbędny element galanterii, zabezpieczający przed zmoknięciem. 

Ślubne parasole pełnią jednak także funkcje dekoracyjne. Elegancka, koronkowa parasolka będzie świetnym dodatkiem do stylizacji retro, a transparentna uroczo wychodzić na zdjęciach, dyskretnie zasłaniając Młodą Parę podczas pocałunków. 

Możemy wybierać wśród wielu modeli parasolek do ślubu. W zależności od klimatu wesela i stroju Panny Młodej, mamy do dyspozycji parasolki gładkie, koronkowe, z falbanami, perełkami, stroikami kwiatowymi, a także kolorowe, które podkreślić mogą inne dodatki ubioru.

 

źródło: m.dhgate.com

 

Ślub w deszczu

Wszystko da się zaplanować, oczywiście prócz pogody. Ta często płata figle i może przysporzyć wielu kłopotów.

By nie stracić werwy w razie „mokrego ślubu”, sprawdzajcie pogodę godzinowo oraz w razie niebezpieczeństwa, zapewnijcie sobie i gościom odpowiednia ochronę w postaci parasoli. Nie martwcie się, zdjęcia podczas deszczu wychodzą za to fantastycznie.

Więcej o ślubie w deszczu przeczytacie w artykule:  

 

JAK SPRAWIĆ, BY DESZCZ NIE ZEPSUŁ WASZEGO DNIA?

 

 

źródło: www.ordinaryhomemaker.com

 

Oryginalne pomysły na wykorzystanie parasoli

Fantastycznym pomysłem jest wprowadzenie motywu parasola jako przewodniego całej imprezy weselnej.  

Wspaniale wypadają sesje zdjęciowe z białymi lub kolorowymi parasolkami. Te pierwsze, klasyczne, dodadzą świeżości i elegancji, drugie z kolei będą bardziej zabawną, radosną alternatywą.

 

źródło zdjęć: marilynskeepsakes.com

 

Parasole mogą spełniać także wyłącznie rolę dekoracyjną. Można zamontować pod nimi oświetlenie, czy elegancko podwiesić, dopasowując ich kolory i kształt do naszej koncepcji wesela.

 

DEKORACJE SUFITU W WESELNEJ SALI

 

źródło zdjęć: marilynskeepsakes.com


Planując ślub na plaży, pamiętajmy o intensywnym słońcu i zabezpieczeniu naszych gości przed promieniowaniem. Zapewnijmy im kosze z lekkimi parasolkami w stylu chińskim.

 

źródło zdjęć: marilynskeepsakes.com

 

Elegancki parasol doda szyku i świetnie uzupełni ślub w stylu vintage glamour. 

 

STYLOWE TRENDY: WESELE VINTAGE-GLAMOUR

 

źródło zdjęć: marilynskeepsakes.com

 

Jako dodatek do ciekawej sesji, warto wybrać parasole z odpowiednim przesłaniem. 

 

39 KREATYWNYCH POMYSŁÓW NA UJĘCIA ŚLUBNE!

 

źródło zdjęć: marilynskeepsakes.com

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź