Ślub w kolorze fioletu

Fioletowe kwiaty wyjątkowo dobrze łączą się z białymi na tle zielonych liści. Warto zwrócić uwagę na to połączenie i wpleść urocze fiolety do swojej weselnej stylizacji.

fotografia: ritualsfoto

 

Patrząc na kwitnące w maju bzy, nietrudno zgodzić się z tezą, że natura tworzy najpiękniejsze zestawy kolorystyczne. Fioletowe kwiaty wyjątkowo dobrze łączą się z białymi na tle zielonych liści. Warto zwrócić uwagę na to połączenie i wpleść urocze fiolety do swojej weselnej stylizacji.

 

 

Fioletowa suknia jest dobrym pomysłem dla tych z was, które mają ochotę przełamać monopol ślubnej bieli, ale w mało agresywny sposób. Kreacja w kolorze lila jest delikatna, pełna świeżości.

Jeżeli jednak trudno ci zrezygnować z białej oprawy, postaw na fioletowe dodatki: wstążka w pasie, stroik we włosach, torebka, buty, kolczyki.

Doskonałe tło dla bieli sukni panny młodej stworzą

ubrane w fiolety druhny. Soczyste, bliskie burgundowi lub delikatne - każda z opcji narysuje inny obrazek.

Oczywiście najpiękniej zaakcentujesz fiolety w bukiecie ślubnym. Natura chętnie barwi kwiaty w kolory z tej gamy. Lilaki, lawenda, storczyki, tulipany, róże, szafirki, hortensje... Wymieniać można bez końca. Przejrzyj katalogi kwiatów u florysty, na pewno zainspirujesz się i w dniu ślubu twój bukiet będzie wyglądał wyjątkowo.

 

fotografia: Białe Kadry

 

Fiolety do doskonały pomysł na kolor-akcent całej ceremonii ślubno-weselnej. Pragnąc stworzyć klimat elegancji i przepychu, na stołach zaplanujcie bogate, “wylewające się” kompozycje kwiatowe, fioletowe obrusy świetnie wyeksponują biel zastawy i lśniące sztućce. Skromne, szklane naczynia z pojedynczym hiacyntem lub szafirkiem, cynowe wiadereczka z lawendą lub wrzosem, przecierane drewniane doniczki nadadzą sentymentalnego uroku w stylu wiejskim lub vintage. Od doboru gatunków roślin i ich oprawy zależeć będzie w dużej mierze atmosfera, jaką stworzycie.

Słodki kącik w kolorze delikatnych lawendowych barw, tort weselny z odważną fioletową wstążką, kwiatowe detale w odcieniach lila na szczycie ślubnego ciasta - to idealne dopełnienie całości aranżacji przyjęcia.

 

fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź