Ślub w kolorze pomarańczowym

Kolor świetnie podkreślający ślubną biel, doskonały na wesele latem i w jesienne dni.

fotografia: WhiteStory.pl /  Adam Ludwik Photography

 

Ciepły, radosny, optymistyczny - taki jest pomarańczowy. Kolor świetnie podkreślający ślubną biel, doskonały na wesele latem i w jesienne dni. Tworzy wiele ciekawych zestawień kolorystycznych z innymi barwami, dzięki którym zyskuje nową twarz.

Oto kilka inspiracji i porad jak wykorzystać oranżowe odcienie w stylizacji ślubnej i aranżacji przyjęcia weselnego.

 

 

Dekoracje ślubne w kolorze pomarańczowym

 

Soczysty pomarańcz wspaniale prezentuje się samodzielnie, w pełnej krasie rozkwita na tle ślubnej bieli. Postaw na pomarańczowe dodatki, a stworzysz świeżą, radosną stylizację. Pomarańczowy to propozycja dla lubiących oryginalność i stawiających na niekonwencjonalne rozwiązania.

 

fotografia: WhiteStory.pl

 

 

Rozwodnione nieco jaśniejszymi odcieniami, oranże nabierają delikatnego, romantycznego klimatu w odcieniu koralowym czy łososiowym. Jeżeli wolisz subtelniejsze stylizacje, te zestawienie będzie idealne. Zaś po dodaniu szczypty brązów, złota, kremu, pomarańcz staje się najdoskonalszą wizytówką jesiennej palety

A czym można skontrastować pomarańcze?  Równie radośnie i niebywale wakacyjnie prezentuje się zestawienie pomarańczy z czerwieniami i fuksją.

Warto zaanonsować barwę przewodnią już na blankietach zaproszeń, bilecikach winietek czy pudełeczkach z podarunkami dla gości. Takie  drobne elementy zapewnią, że wszystko będzie spójne i zgodne z główą ideą przyjęcia. 

 

fotografia: Adam Ludwik Photography

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź