Bogaty, ziemisty odcień winnej czerwieni - to marsala, kolor uznany przez Pantone kolorem roku 2015. Zainspirowane tym kolorem, który szturmem zdobywa świat mody i wzornictwa, postanowiłyśmy uczynić go bohaterem niezwykłej ślubnej sesji zdjęciowej. Dobrałyśmy do niego komplementujące odcienie – kremowy, złoty, ciemną zieleń.

Efekt końcowy naszego projektu udowodnił, że mocnych kolorów na ślubach nie należy się bać. W połączeniu z odpowiednimi dodatkami mogą tworzyć piękny motyw przewodni ślubu i stworzyć wyjątkową atmosferę.

Za sesję zdjęciowa odpowiedzialna jest BedziePieknie.pl – czyli grupa dziewczyn, które na co dzień działają w swoich branżach, łącząc siły przy pracy nad specjalnymi projektami.

Za zdjęcia odpowiedzialna była Marina Piatkowska, ze Studio Słoń.

Dekoracje i kwiaty zapewniła Ola Wasiak, prowadząca firmę My Big Day.

Papeteria to dzieło Agatki Sołygi z Love Prints.

Słodkości stworzyła Janka Pomianowska z pracowni cukierniczej Pianka.

Stylizacja, fryzury i makijaż naszej młodej pary wyszły spod ręki Oliwii Marczak – Makeitup. 

Sesja zdjęciowa odbyła się w Aparthotelu Stalowa52, którego surowe, a zarazem intymne wnętrza stanowiły doskonałe tło dla naszej historii.

W rolę pary młodej wcielili się zakochani, których nie trzeba było namawiać do okazywania bliskości i radości z bycia razem. 

* * * * *
    
Marina Piatkowska, Studio Słoń - Profesjonalne studio fotografii w Warszawie, specjalizujące się zarówno w sesjach ślubnych, portretowych, jak również rodzinnych sesjach zdjęciowych. Naszym głównym atutem jest umiejętność pokazania szczerych emocji w kadrze, a także zdolność do zachowania naturalnej stylistyki podczas obróbki zdjęć. W Studio Słoń każda chwila życia jest piękna.

Oliwia Marczak Makeitup – Wizażystka z 5-cio letnim doświadczeniem i wielką pasją do całego świata urodowego. Wykonuję makijaż fotograficzny, ślubny, okazjonalny, biznesowy. Zajmuję się też stylizacją rzęs, brwi i włosów.

Ola Wasiak, MyBigDay – Dekoracje i kwiaty. Tworzymy z pasji. Lubimy wyzwania. Nie lubimy sztampy i organzy. Realizujemy marzenia.

Janka Pomianowska, Pianka - W pracowni cukierniczej Pianka powstają torty, babeczki i inne pyszności, które osłodzą każdą okoliczność. Tworzymy słodkości z pasją, łącząc doskonały, wyważony smak, z subtelnymi dekoracjami.

Agatka Sołyga, Love Prints – Artystyczna pracownia poligraficzna, w której powstają oryginalne zaproszenia i dodatki ślubne, inspirowane naturą, w klimacie rustykalnym, boho i vintage. Wnosimy garść świeżości w świat papeterii ślubnej. Lubimy naturalność i prostotę, uwielbiamy motywy kwiatowe:)

Część pierwsza:

 

 

Część druga:

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź