Ślubne dodatki w kolorze bordo

Kolory bordowe mają z pewnością niezagrożoną pozycję w czołówce na kolorowej liście przebojów ślubnych uroczystości. To kolor idealny na dodatek do ślubnej bieli.

fotografia: Malachite Meadow

 

Kolory bordowe mają z pewnością niezagrożoną pozycję w czołówce na kolorowej liście przebojów ślubnych uroczystości. Symbolizująca gorące uczucie czerwień to kolor idealny na dodatek do ślubnej bieli.

Jej głęboki, intensywny odcień nazywany kolorem wina, jest wyjątkowo elegancki, zmysłowy.

Jak wykorzystać czerwienie w ślubnej stylizacji? Jak wyeksponować je w wystroju weselnej sali? Zapraszamy na garść inspiracji :)

 

fotografia: Wasylko Pracownia Autorska

 

źrodło: Zaproszenia ślubne Royal MF

 

 

Ślub i wesele w kolorze bordowym

 

Czerwona suknia ślubna to bardzo odważny krok, za którym powinny pójść inne, konkretne zabiegi stylizacyjne całego wydarzenia. Ale już otoczenie druhen w karminowych kreacjach będzie przepięknym tłem dla panny młodej w bieli.

Detale w kolorze wina nie są tak zobowiązujące, a przynoszą świetne efekty. Czerwone szpilki, szarfa w pasie, korale, szminka, lakier na paznokciach.

 

fotografia: Paweł Nożyński

 

źródło: Koronki iwogg

 

 

Bordowe bukiety ślubne

 

I oczywiście bukiet ślubny... Królową głębokiego winnego odcienia są oczywiście róże. Wyjątkowe, aksamitne bukiety to kwintesencja szyku, eleganckiego, wytwornego stylu.

Kontynuacją kwiatowego tematu mogą być dekoracje weselnego tortu. Biała słodka wieża w czerwonym bukietem na szczycie pięknie ozdobi salę weselną.

 

fotografia: Malachite Meadow

 

fotografia: Paweł Traczyk FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

 

Bordowe dekoracje weselne

 

Różane bukiety wspaniale ozdobią weselne stoły. Innym sposobem na zaznaczenie koloru w sali jest tkanina: obrusy, wstęgi, dekoracje krzeseł, serwetki, drobne detale.

Czerwień świetnie koresponduje z bielą, czy - bardziej wytwornie - ze złotem. Bardzo prostym i efektownym trickiem jest udekorowanie sali, stołów, przejścia do ołtarza różanymi płatkami, które mogą również zastąpić ryż i wystąpić w roli "posypki" na głowy nowożeńców :)

 

fotografia: Pokadrowani.pl

 

 

Zobacz także:

KOLEKCJA SUKIEN ŚLUBNYCH APULIA 2020 OD ELIANAKRESA

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź