Ślubne dodatki w kolorze bordo

Kolory bordowe mają z pewnością niezagrożoną pozycję w czołówce na kolorowej liście przebojów ślubnych uroczystości. To kolor idealny na dodatek do ślubnej bieli.

 

Kolory bordowe mają z pewnością niezagrożoną pozycję w czołówce na kolorowej liście przebojów ślubnych uroczystości. Symbolizująca gorące uczucie czerwień to kolor idealny na dodatek do ślubnej bieli.

Jej głęboki, intensywny odcień nazywany kolorem wina, jest wyjątkowo elegancki, zmysłowy.

Jak wykorzystać czerwienie w ślubnej stylizacji? Jak wyeksponować je w wystroju weselnej sali? Zapraszamy na garść inspiracji :)

 

źródło: weddingchicks.com

źródło: modwedding.com

źródło: elizabethannedesigns.com

 

Czerwona suknia ślubna to bardzo odważny krok, za którym powinny pójść inne, konkretne zabiegi stylizacyjne całego wydarzenia. Ale już otoczenie druhen w karminowych kreacjach będzie przepięknym tłem dla panny młodej w bieli.

Detale w kolorze wina nie są tak zobowiązujące, a przynoszą świetne efekty. Czerwone szpilki, szarfa w pasie, korale, szminka, lakier na paznokciach.

CZERWONE USTA PANNY MŁODEJ

źródło: fashion-district.org

źródło: pink-like.com

źródło: lunedress.com

źródło: etsy.com

źródło: pacificwedding.com

źródło: myweddinghelp.com

 

I oczywiście bukiet ślubny... Królową głębokiego winnego odcienia są oczywiście róże. Wyjątkowe, aksamitne bukiety to kwintesencja szyku, eleganckiego, wytwornego stylu.

CZERWONE BUKIETY ŚLUBNE

źródło: kristinviningphotoblog.com

źródło: kristinviningphotoblog.com

źródło: chicvintagebrides.com

źródło: artfullwed.com

źródło: stylemepretty.com

 

Kontynuacją kwiatowego tematu mogą być dekoracje weselnego tortu. Biała słodka wieża w czerwonym bukietem na szczycie pięknie ozdobi salę weselną.

 

źródło: bainsidermag.com

źródło: burnettesboards.com

źródło: svadbavo.ru

źródło: wedinmoscow.ru

 

Różane bukiety wspaniale ozdobią weselne stoły. Innym sposobem na zaznaczenie koloru w sali jest tkanina: obrusy, wstęgi, dekoracje krzeseł, serwetki, drobne detale.

Czerwień świetnie koresponduje z bielą, czy - bardziej wytwornie - ze złotem. Bardzo prostym i efektownym trickiem jest udekorowanie sali, stołów, przejścia do ołtarza różanymi płatkami, które mogą również zastąpić ryż i wystąpić w roli "posypki" na głowy nowożeńców :)

CZERWONY AKCENT NA ŚLUBIE I WESELU

źródło: eliteproductionsintl.tumblr.com

źródło: kristinviningphotoblog.com

źródło: flickr.com

źródło: weddinginthebox.com

źródło: blog.beatrice-dg.com

źródło: lafleureweddings.com

źródło: strictlyweddings.com

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź