Ślubne kolczyki – srebro w roli głównej

Kolczyki ślubne ze srebra to wiele stylów i modeli, które idealnie sprawdzą się w dzień ślubu.

 

Od absolutnej klasyki do wysublimowanego piękna z nutą awangardy. Kolczyki ślubne ze srebra to wiele stylów i modeli, które idealnie sprawdzą się w dzień ślubu.

 

źródło: www.notonthehighstreet.com

 

 

Kolczyki dla panny młodej

 

Kolczyki z perłą

 

Perła to jeden z tych kamieni, którego ponadczasowe piękno, biel i delikatność idealnie współgrają z kreacją ślubną. 

Subtelność perły doskonale prezentuje się zarówno w towarzystwie cyrkonii w dyskretnych, klasycznych modelach kolczyków ze sztyftem, jak i w nieco bardziej fantazyjnych projektach długich kolczyków z kolekcji perłowej Apart.

AP122-5371, AP122-5633, AP123-7502 

 

 

Kolczyki ślubne z cyrkoniami

 

Podłużne, wiszące kolczyki o efektownym designie to doskonałe dopełnienie stylizacji ślubnej.

Chłodny i wyjątkowo spektakularny blask białych cyrkonii to znak firmowy kolekcji Apart Lśnienie oraz Kolorowe Lśnienie, z której pochodzą prezentowane modele. 

AP123-9952, AP123-3503, AP122-3980

 

 

Srebrna biżuteria ślubna

 

Ślubna biżuteria nie musi być klasyczna i ta wiadomość powinna ucieszyć te panny młode, które cenią dodatki z charakterem.

Kolczyki o kształcie pawia z ogonem wysadzanym cyrkoniami; długie, srebrne kolczyki z cyrkoniami o kształcie inspirowanym piórem, a przede wszystkim lśniące nausznice to propozycje nietuzinkowych dodatków biżuteryjnych, które umiejętnie dobrane do stylu panny młodej, doskonale sprawdzą się  w tym wyjątkowym dniu.

AP123-0507, AP124-0281, AP123-6119

 

Apart

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź