Ślubne trendy kolorystyczne na 2017 rok

Oto najnowsze trendy kolorystyczne na sezon 2017 ogłoszone przez instytut Pantone. Sprawdźcie, czy któryś Was urzekł..

 

Instytut Pantone w końcu zaspokoił naszą ciekawość i przedstawił zestawienie kolorów, które wyznaczać będą trendy w 2017 roku. Pary Młode, zastanawiając się nad kolorystycznym motywem przewodnim swojej uroczystości, najczęściej właśnie sugerują się kolorami Pantone. Można wybrać jeden wiodący odcień lub zdecydować się na ekstrawagancką lub uzupełniającą kombinację dwóch lub nawet kilku kolorów. 

 

źrodło: fabmood.com

 

Nude zamienimy na jasny dereń wpadający lekko w brudny róż, będziemy bawić się dodatkami w głębokim różu czy koralu, turkusem podkreślimy wesela plenerowe, a dostojnym granatem dodamy elegancji jesiennym i zimowym uroczystościom. Wszystko dopełniać będzie natomiast intensywna, naturalna zieleń. Oto najnowsze trendy kolorystyczne na najbliższy sezon:

 

źrodło: weddingsparrow.com


Pale Dogwood 

Jeden z najspokojniejszych i najbardziej neutralnych kolorów w tym zestawieniu. Doskonały jako tło dla innych barw. Świetnie sprawdzi się jako kolor sukni ślubnej, gdy przyszła Panna Młoda chciałaby zrezygnować z klasycznej bieli. 

 

źródło: tulleandchantilly.com

źródło: elegantweddinginvites.com

źródło: youandyourwedding.com

źródłlo; etsy.com

 

Hazelnut

Ciepły, szlachetny odcień brązu to oczywiście orzech laskowy. Pięknie komponuje się z wyżej wspomnianym Pale Dogwood. Sprawdzi się idealnie w uroczystościach stylizowanych na retro oraz tych rustykalnych czy boho. 

 

źródło: fabmood.com

źródło: modwedding.com

źrodło: linientablecloth.com
 

Niagara

Nietypowy odcień błękitu, delikatnie otulony mgłą niczym woda raptownie spadająca ze skał. Stonowana Niagara będzie trafionym wyborem dla par chcących delikatnie podkreślić kolorem swoją uroczystość, nie chcąc jednocześnie ryzykować zbyt intensywnymi barwami. 


źródło:weddingcolors.com

źródło: weddingsbysilke

źródło: deerpearlflowers.com

 

Primrose Yellow

Entuzjazm, pozytywne wibracje, słoneczny, ciepły blask po jesieni i zimie - to właśnie odczuwamy patrząc na ten kolor . Pełen optymizmu, ożywczy odcień żółci wprowadzi radosny klimat do każdej weselnej uroczystości. 

 

źródło: ec'sloveinvites.com


źrodło: somethingtourquise.com

źródło: b.lovesevents.com

źrodło: stylemepretty.com

 

Kale

Inspiracją do stworzenia tego intensywnego i pełnego elegancji koloru był jarmuż- pełne składników odżywczych warzywo. Kale symbolizuje płodną naturę i stanowi doskonałe tło dla jasnych barw w palecie Pantone.  


źródło: swoonfloraldesign.com

źrodło: elegantweddinginvites.com

źródło: lover.ly

źródło: stylemepretty.com

 

Flame

Energetyczna czerwień wpadająca w pomarańcz to radosny, odważny kolor, a jednocześnie doskonale współgrający z innymi barwami w zestawieniu. Perfekcyjnie dogaduje się z odcieniami żółci i brązu oraz potrafi oryginalnie przełamać granat bądź ciemną zieleń. 

 

źródło: blog.stylishwedd.com

źródło: deerpearlflowers.com

źródło: pinterest.com

 

Island Paradise

Jasny, ożywczy turkus kojarzy się z egzotyką, przejrzystą wodą i beztroską. Doskonały we wszelkich dodatkach od zaproszeń i dekoracji weselnych po bukiet i biżuterię Panny Młodej.  

 

źródło: elegantweddinginvites.com
 

źródło: heartloveweddings.com

źródło: dweddings.com

źródło: onefabday.com

źródło: belinabridesmaids.com

 

Pink Yarrow

Głęboki odcień różu jest odważny, ale jednocześnie elegancki i intensywny w wyrazie. Uwodzi kobiecością i ożywi stylizację zarówno Panny Młodej jak i stołów weselnych. Doskonały jako kolor przewodni bukietu ślubnego. 

 

źrodło: elegantweddinginvites.com
 

źrodło: weddingforward.com

źrodło: pinterest.com

źródło:Destination Weddings & Honeymoons /pinterest.com

 

Greenery

Radosna, ciepła zieleń – symbol odradzającej się przyrody, pączków liści i  świeżości wiosennego uczucia -  to jeden z najsilniejszych trendów kolorystycznych w 2017 roku. Kolor jest bardzo uniwersalny - może zarówno wieść prym, jak i być dodatkiem do innych barw.  

 

źródło: stylemepretty.com

źródło: himisspuff.com

źródło: pinterest.com

źródło: weddingomania.com

źródło: weddingomania.com

źródło: weddingomania.com

 

Lapis Blue

Dynamiczny ciemny odcień błękitu to kolor pełen siły i mocny w wyrazie. Dobrze spisze się w okresie jesienno -zimowym, jak również będzie eleganckim uzupełnieniem jaśniejszych tonacji. 

 

źródło: tulleandchantilly.com

źrodło: elegantweddinginvites.com

źrodło: fabmood.com

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź