Ślubny zestaw ratunkowy dla każdej Panny Młodej i Pana Młodego

Jedynym sposobem, aby upewnić się, że jesteś gotowa w dniu slubu, jest przygotowanie torby ratunkowej, w której znajdą się wszystkie niezbędne elementy do ratowania tego dnia!


Najlepszym sposobem, aby w pełni cieszyć się dniem ślubu, jest być przygotowanym na wszystko. Jedynym sposobem, aby upewnić się, że jesteś gotowa, jest przygotowanie torby ratunkowej, w której znajdą się wszystkie niezbędne elementy do ratowania tego dnia.

 

fotografia: THE SHOTS OF LOVE

 

 

1. Zabezpiecz najbardziej problematyczne kwestie


Cały problem z przygotowaniem torby ratunkowej polega na tym, aby zawierała ona wszystko to, co z pewnością przyda się w tym dniu. Prawo Murphy’ego ma definitywne zastosowanie w dniu twojego ślubu.

Weź pod uwagę wpadki z makijażem, z sukienką, bielizną, butami, fryzurą i welonem.

 

 


2. Przygotowanie awaryjnych kosmetyków

 

Upewnij się, że zabierasz ze sobą swój najważniejszy zestaw kosmetyków do makijażu. Zazwyczaj ten zestaw obejmuje puder, korektor i pomadkę. Zapakuj kilka bawełnianych wacików, dzięki którym poprawisz makijaż i zmywacz do makijażu.

Przygotuj się na rozmazy, smugi i blaknięcie.

 

fotografia: Malachite Meadow

 

 

3. Przygotuj sukienkę na nagłe awarie

 

Twój zestaw ratunkowy musi zawierać mały komplet do szycia, w którym znajdą się nici pasujące do sukni i sukienek druhen. Nożyczki są koniecznością, podobnie jak agrafki i proste szpilki. Spróbuj również dobrać długie wstążki pasujące do sukienki.

Nigdy nie wiadomo, kiedy coś takiego może się przydać. Odrobina białej kredy pozwoli pozbyć się ciemnych przebarwień na sukni. Najbardziej newralgiczne są wszelkie elementy mocujące.

 

 

4. Przygotowanie na każdą okazję

 

Jest wiele rzeczy, które mogą pójść nie tak. Dotyczy to na przykład bielizny, butów, włosów, welonu i prawie wszystkiego innego, co wpływa na twój wygląd w tym dniu. Musisz poważnie rozważyć i przygotować się na te problemy.

Co się stanie, jeżeli pęknie zapięcie twojego buta? Może przydać się wówczas klej. Nigdy nie zaszkodzi dodatkowa para pończoch albo bezbarwny lakier, do zatrzymania biegnącego oczka.

Powinnaś być mózgiem operacji i zapakować to, o czym nie będą pamiętać twoi najbliżsi.

 

 

5. Spakuj wszystko razem

 

Istnieje cała lista rzeczy, których możesz potrzebować, nawet jeżeli oznacza to przygotowanie nie torby, a walizki ratunkowej.

Przyda się bandaż, balsam do ust, nić dentystyczna, szpilki do włosów, chusteczki, lakier do włosów, środek przeciwbólowy, a także drobna przekąska. Drobna przegryzka niejednokrotnie uratuje ci życie, nawet jeżeli będą to tylko krakersy.

Ponadto oczywiście dopracuj plan torby awaryjnej, biorąc pod uwagę specyfikę twojej uroczystości.

 

fotografia: Adam Ludwik Photography

 

 

Zobacz także:

5 TRUDNYCH WĄTKÓW W TEMACIE: WESELNY BUDŻET, A POMOC RODZICÓW

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź