Srebrny - pomysł na barwę przewodnią

Poszukującym pomysłu na kolor przewodni wesela, podpowiadamy: a może srebro? To pełne elegancji i bardzo klasyczne (a więc bezpieczne) rozwiązanie.

fotografia: Showroom Ksis

 


To również odpowiedź na trendy na stylizacje ślubne z połyskiem. Srebrne dodatki i tak pojawiają się na weselnych stołach w postaci sztućców czy zastawy. Tym łatwiej będzie rozwinąć ten temat, dorzucając nieco srebrzących się detali. 

 

 

Srebrzysty błysk

 

Równie efektowne, choć mniej zobowiązujące niż złoto, srebro doskonale współpracuje ze ślubną bielą. Jak w przypadku każdego koloru-akcentu, tutaj również można skoncentrować się na drobiazgach lub pozwolić na większą dominację wybranej barwy.

Panna młoda w bieli, "przyprószona" jedynie srebrem w postaci biżuterii, butów, atlasowej bądź wysadzanej kryształkami wstążki w talii.  Na drugiej szali ekstrawagancka, ale nadal stonowana, srebrzysta suknia z tiulowych wartstw i połyskujacymi aplikacjami. Natomiast druhny w srebrzystych szarościach to strzał w dziesiątkę!

 

 

Dodatki i dekoracje 

 

Srebrzyste dodatki na stołach wniosą powiew eleganckiego luksusu.

Od materiałów użytych do dekoracji i ich ilości zależy, jak bardzo nasycony będzie to klimat. Wystarczy porównać aranżację stołów z prostymi tulipanami i wytwornymi kulami hortensji. Srebrne obrusy lub talerze, w połaczeniu z białymi kwiatami, przezroczystym szkłem, kryształami i dużą ilością dodatkowego światła to przepis na pełne blasku, świeżości wnętrze.

 

 

Świato

 

Srebro doskonale odbija światło, a to z kolei pozwala na więcej możliwości aranżacyjnych we wnętrzu. Poprzez doświetlenie stołów na przykład fioletowym filtrem, powstanie wyjątkowy klimat z lawendową poświatą. Warto pamiętać, że srebrny, podobnie jak biel, dobrze współgra niemal z wszystkimi kolorami. Daje to szalenie dużo kombinacji, w których srebro będzie bazą dla innej barwy.

W dziedzinie rozpraszania i kolorowania swiatła niezrównane są kule dyskotekowe. Zainstalowane z pomysłem mogą z powodzeniem pełnić również rolę dekoracyjną. I to w stylu "wow!" ;)

 

 

​Tort 

 

Również tort i inne słodkości można "zanurzyć" w srebrnej polewie lub ozdobić połyskującymi drobinkami.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź