Stroik zamiast welonu

Wiele kobiet planujących swoją ślubną stylizację rezygnuje z welonu i decyduje się w inny sposób ozdobić włosy.

fotografia: PiLLow Design

 

Wiele kobiet planujących swoją ślubną stylizację rezygnuje z welonu i decyduje się w inny sposób ozdobić włosy. Prócz wianków, kwiatów i wymyślnych fryzur, głowę panny młodej można udekorować stroikiem na spince czy grzebieniu.

Detal ten doskonale sprawdza się tak w upięciach i kokach, jak i włosach rozpuszczonych, czy delikatnie zebranych z boku. To proste i wygodne rozwiązanie, a dzięki mnogości materiałów, z których taki stroik może być skonstruowany, świetnie zagra jako uzupełnienie kreacji zarówno klasycznej, jak i awangardowej.

 

 

Kwiatowe inspiracje

Grzebienie ozdobione kwiatami, listkami i innymi florystycznymi elementami bardzo interesująco prezentują się zwłaszcza w stylizacjach romantycznych i vintage.

Białe, pastelowe lub konkretniej odcinające się na tle włosów, przydadzą całości nieco sentymentalny look. 
Połączenie kwiatów z motylami tworzy bardzo dobrany duet.

 

WIANKI I KORONY KWIATOWE

 

Fascynujące pióra

Idealnym materiałem na stroiki do włosów są pióra. Pawie, strusie, z ptactwa domowego i dzikiego - tworzą kompozycje pełne szyku, przypominające angielskie fascynatory.

To propozycja dla stylizacji eleganckich, wyważonych, ale i odważnych. Białe pióra podkreślą delikatność, kolorowe dodadzą energii.

 


Biżuteria we włosach

Stroiki wykonane z elementów biżuteryjnych: pereł, korali, kryształów, metali szlachetnych, uzupełnione koronką, wstążkami czy piórami to kwintesencja stylu glamour i vintage.

Lśniąca spinka na twoim koku, niczym wyjęta ze szkatułki prababci broszka, nie potrzebuje innego towarzystwa.

 

WOALKA ŚLUBNA

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź