Dziś gratka dla par poszukujących ślubnego pojazdu. Czy są wśród was wieliciele starych stylowych aut? A może jesteście fanami stylu retro z lat 50. i 60. minionego wieku? Można podejrzewać, że nawet jeżeli motoryzacja nie jest waszym konikiem, widok pięknie odrestaurowanej zabytkowej gabloty z potrafi zrobić na was wrażenie. Trudno się dziwić, to rzeczywiście wyjątkowe pojazdy, mimo że niezwykle charakterystyczne dla swoich epok, dzięki klasycznym liniom nadal przyciągają spojrzenia, budzą emocje.

Retro auto, to genialny pomysł na ślubny środek lokomocji z efektem "wow!", w którym poczujecie się jeszcze bardziej wyjątkowo. Wypozyczaniem zabytkowych, doskonale zachowanych i utrzymanych aut zajmuje się firma Fovilim, kótra tak opisuje swój profil działalności:

Samochody zabytkowe to nasze "oczko w głowie". Gromadzona od kilkunastu lat kolekcja wyjątkowych oldtimerów jest naszą dumą i ofertą - łączymy pasję z biznesem. Udostępniamy kolekcjonerskie egzemplarze samochodów zabytkowych, które doskonale oddają klimat swoich epok, są atrakcyjne, w wielu przypadkach niepowtarzalne i jedyne w kraju, a przede wszystkim mają urok, wdzięk i niezaprzeczalny styl retro.

Ze względu na swój charakter najczęściej i najlepiej sprawdzają się w roli samochodów do ślubów i innych uroczystości rodzinnych.

Oferujemy jedną z większych w Polsce kolekcję samochodów zabytkowych - utrzymanych w doskonałym stanie, sprawnych technicznie, bardzo dobrze wyposażonych i gotowych do przystosowania w różnych celach. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz zapoznania się z tymi perełkami starej motoryzacji.

 

Więcej informacji na stronie firmy Fovilim, a oto galeria zdjęć tych wyjątkowych pojazdów. Bogata oferta marek, modeli, stylów, kolorów jest bardzo zachęcająca. Być może któryś z nich stanie się waszym autem ślubnym? :)

 

retro auto do slubu fovilim

retro auto do slubu fovilim

retro auto do slubu fovilim

retro auto do slubu fovilim

retro auto do slubu fovilim

retro auto do slubu fovilim

retro auto do slubu fovilim

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź