Świąteczne wesele w pastelach

Bożonarodzeniowe dekoracje wnętrz, stołów, zimowa stylizacja ślubnych strojów przeniosą was i waszych gości w baśniowy świąteczny świat.

fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta


Ślub i wesele w zimowej, świątecznej aurze to przepis na wyjątkowo rodzinną, klimatyczną uroczystość. Jak ceremonii dodać niepowtarzalnego uroku i sprawić, by świąteczny duch unosił się w weselnej sali? Bożonarodzeniowe dekoracje wnętrz, stołów, zimowa stylizacja ślubnych strojów przeniosą was i waszych gości w baśniowy świąteczny świat.

Tradycyjnymi kolorami świąt Bożego Narodzenia są żywe czerwienie, połyskujące złoto, śnieżna biel, zieleń świerkowych gałązek. My dziś zaczniemy nieco przewrotowo, pokazując, że świąteczny, magiczny klimat można wyczarować również pastelowymi, jasnymi barwami i niekonwencjonalnymi elementami dekoracji :) 

 

Patelowe detale stroju, futrzane etole, zimowe bukiety, blask kryształowej biżuterii - to kilka pomysłów na zimowo-świąteczną pannę młodą.

 

 

Dekoracje sal utrzymane w jasnych, odbijających światło barwach stworzą wyjatkowy, uroczysty klimat. Aby podkreślić bożonarodzeniowy czas, niezbędny będzie dodatek świątecznych detali - wieńców z bombkami, ludowych serwetek, które niczym śnieżne płatki zawisnąć mogą nad stołami, niekończące się "kilometry" łańcuchów świetlnych i zielone, świerkowe girlandy.

 

 

Jeżeli lubicie monochromatyczne zestawienia w wystroju wnętrz, postawcie na biel, srebro, szarości. Aniołki, gwiazdki, sopelki, szyszki...

 

 

Pastelowe błękity, szmaragdowe zielenie, połyskujące szarości, odrobina naturalnego brązu - świetne zestawienie na dekoracje w nowoczesnym stylu. Bombki w szklanych naczyniach, szyszki podtrzymujace winietki, wieniec z sukulentów (bajeczny!) i niekonwencjonalna, biała choinka, której nie może zabraknąć w weselnej sali.

 

 

Ciasta i weselny tort pachnące cynamonem, oblane śnieżną polewą lub opruszone pudrową posypką - goście z pewnością nie odmówią sobie tak wyjątkowych słodkości, nawet po świątecznym łasuchowaniu w domach ;) A jako drobny podarek, zabrać mogą wyjątkową korzenną babeczkę.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź