Trendy w zaproszeniach ślubnych

Jakie zaproszenia ślubne wybrać, by zapowiadały niesamowite przyjęcie i jaką papeterię weselną, by uzyskać niezwykle przemyślaną aranżację.

 

Kolejny rok pięknych ślubów przed nami, rok dopracowanych w każdym szczególe uroczystości. Dlatego dziś podpowiadamy, jak sprawić, by oprawa ślubna tworzyła spójna całość. Jakie zaproszenia ślubne wybrać, by zapowiadały niesamowite przyjęcie i jaką papeterię weselną, by uzyskać niezwykle przemyślaną aranżację.

 

Zaproszenia kwiatowe – ślub w stylu boho

Kwiaty pojawiają się niemalże na każdym przyjęciu weselnym, są niekończącą się inspiracją w tworzeniu papeterii ślubnej i nadają kształt uroczystości. Motywem może być zarówno rodzaj wybranych kwiatów jak i kolor bukietu ślubnego. Państwo Młodzi mogą zdecydować się zarówno na mocne, wyraziste bordowe zaproszenia z piwonią, dalią, różami czy też wybrać subtelną, pastelową kolorystykę eustomy, anemonów czy lawendy. Kwiatowe grafiki mogą być także podkreślone tasiemką czy złoceniem. Dopełniającym akcentem na weselnych stołach będą także winietki, zawieszki czy upominki dla Gości z florystycznymi motywami.

 

źródło: amelia-wedding.pl

źródło: amelia-wedding.pl

źródło: amelia-wedding.pl

 

 

Złote zaproszenia ślubne

Eleganckie złoto wykorzystywane jest także w nowoczesnych projektach papeterii ślubnej. Często łączy się z akwarelowymi kwiatami.  Może być zarówno dominującym motywem, jak i tylko detalem, podkreślającym wyjątkowość tego dnia. Złote zaproszenia ślubne są także zapowiedzią weselnej aranżacji, która może łączyć styl glamour z kwiatami, kolorem przewodnim lub złotymi dodatkami weselnymi – złoconymi pudelkami na ciasto, podziękowaniami dla Gości czy dekoracją stołu weselnego w postaci mieniącego się menu i numeru stolika.

 

źródło: amelia-wedding.pl

źródło: amelia-wedding.pl

źródło: amelia-wedding.pl

 

Zaproszenia z motywem greenery i wzory botaniczne

Zieleń, czyli kolor roku 2017, nadal inspiruje i maluje klimat uroczystości weselnych. Zaproszenia ślubne z paprocią, eukaliptusem, z dużą ilością liści lub w stylu minimalistycznym wyglądają bardzo naturalnie i zarazem elegancko, szczególnie, gdy zieleń łączy się z dużą ilością bieli lub symbolicznym złoceniem. Natomiast papierowe dekoracje weselne w postaci winietek, zawieszek, czekoladek dla Gości są idealnym uzupełnieniem tej dekoracyjnej zieleni na stołach.

 

źródło: amelia-wedding.pl

źródło: amelia-wedding.pl

źródło: amelia-wedding.pl

 

Rustykalne i ekologiczne zaproszenia na ślub

Wesele w oprawie drewna lub ekologicznych dodatków, z przeplatającą się zielenią, szkłem i klimatycznym światłem staje się także inspiracją przy tworzeniu papeterii ślubnej.  Wybierane są rustykalne motywy na zaproszeniach ślubnych – daniele, drewno, las oraz wykorzystywane są ekologiczne papiery i sznurek. A na weselnych stołach, z przeważającą ilością drewnianych dodatków, idealnie wkomponują się winietki z ekologicznego papieru, menu, numery stołów. Sprawdzą się także podziękowania dla Gości w postaci słoiczków z miodem.

 

źródło: amelia-wedding.pl

źródło: amelia-wedding.pl

zaproszenia ze strony:  amelia-wedding.pl

 

Przy wyborze zaproszeń ślubnych i pozostałej papeterii weselnej tworzących klimat wesela, ważna jest dbałość o detal, spójny wygląd i motywy zgodne z wybranym stylem uroczystości. A całość będzie zachwycać!

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź