Zaproszenia ślubne - najnowsze trendy

Jakie motywy na zaproszeniach ślubnych będą królowały w tym roku?

 

Zaproszenia slubne na sezon 2024

 

Planując ślub, warto zwrócić uwagę na każdy szczegół. Nie chodzi tylko o piękną lokalizację, czy ładne dekoracje. Twój ślub zaczyna się na długo przed pójściem do ołtarza. Zaczyna się od zaproszenia na ślub. Zaproszenie to pierwsza rzecz, którą zobaczą Twoi goście w związku z Waszym wielkim dniem i nadadzą ton Waszemu wyjątkowemu dniu.

W tym stale rozwijającym się świecie ślubów pary nieustannie szukają wyjątkowych sposobów wyrażenia swojej miłości i osobowości poprzez zaproszenia ślubne. Rok 2024 nie będzie od tego wyjątkiem. Będą w nim modne:

 

1. Kokardy 

 

 Kokardy to duży trend w modzie ślubnej. Kilku projektantów w swoich kolekcjach na wiosnę 2024 r. umieściło kokardy. I ten trend przekłada się na zaproszenia. Aby uzyskać luksusowy wygląd, użyj delikatniejszych materiałów, takich jak jedwab lub aksamit czy wstążki z postrzępionymi brzegami.

 

zaproszenie slubna z kokardą slubnaglowie.pl

zaproszenia slubne z kokardką slubnaglowie.pl

 

 

2. Kwiaty

 

Kwiaty zawsze były kluczową częścią ślubów, ale w 2024 roku zajmują centralne miejsce jak nigdy dotąd. W tym roku stawiamy przede wszystkim na efektowne kwiaty. Mówimy o odważnych, aranżacjach, które natychmiast przyciągają wzrok i pozostawiają niezatarte wrażenie.

 

zaproszenie ślubne z motywem kwiatów slubnaglowie.pl

 

3.Motyw akwareli

 

Jednym z trendów, który zyskał popularność, jest wykorzystanie niestandardowych ilustracji i projektów akwareli. Te wykonane elementy dodają osobistego charakteru i tworzą poczucie fantazji i romantyzmu.

Od ilustracji kwiatowych po krajobrazy np. gór, które kochacie.  Podkreślenie ulubionych miejsc nadadzą Waszej papeterii ślubnej osobisty charakter i z pewnością pozostawią trwałe wrażenie na Waszych gościach. 

 

zaproszenie ślubne z motywem akwareli slubnaglowie.pl

zaproszenia slubne - akwarele slubnaglowie.pl

 

4. Zioła i polne kwiaty

 

W 2024 r. polne kwiaty, zioła będą bardzo mocnym akcentem. Od dzikich kwiatów po szeroką gamę odcieni kwiatów, od żywych kolorowych po wysuszone, stonowane aranżacje.

Niezależnie od tego, czy jest to wianek z kwiatów zawierające odcienie przywołujące na myśl płatki natury, czy też kilka gałązek, które wyglądają, jakby właśnie przyleciały na wietrze i wylądowały na papierze, ten rustykalny wygląd i styl będzie bardzo modny w nowym roku.

 

zaproszenie botaniczne slubnaglowie.pl

zaproszenie ślubne z motywem natury slubnaglowie.pl

zaproszenie z motywem kwiatów polnych slubnaglowie,pl

 

5. Minimalizm

 

Jeśli chodzi o zaproszenia ślubne, czasami mniej znaczy więcej. Elegancki i prosty styl zyskuje coraz większą popularność wśród par, które cenią sobie piękno dyskretnego wyrafinowania. Zaproszenia te często charakteryzują się czystymi liniami, minimalistycznymi projektami i naciskiem na typografię.

Będą modne delikatne detale takie jak monogram, akcenty foliowe czy laki. Monogramy to wspaniały sposób na dodanie osobistego charakteru, zachowując przy tym prostotę i klasę zaproszeń. Te subtelne ozdoby mogą sprawić, że Twoje zaproszenie będzie naprawdę wyjątkowe, zachowując jednocześnie jego ogólną prostotę.

 

manogram na zaproszeniu ślubnym slubnaglowie.pl

 


6. Oryginalne koperty

 

W 2024 r. pojawią się trendy z kopertami. Będą modne nie tylko koperty wzorzyste papier welinowy i papier ekologiczny.

Co więcej, para będzie chciała dodać jakieś osobiste akcenty np. monogram, wstążki i pieczęcie woskowe, aby pokazać swoją osobowość.

 

koperty do zaproszeń ślubnych slubnaglowie.pl

 

Poligrafia Brajer


 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź