Ukłon w stronę tradycji

Ślub i wesele w folkowym klimacie!

fotografia: LoveStory Wedding

 

Dla przyszłych par młodych ciekawą inspiracją może okazać się wesele urządzone w stylu folkowym, gdzie niemal w każdym elemencie aranżacji dominuje żywy kolor i wszystkim znane motywy ludowe.

Niech na waszym przyjęciu weselnym zagości charakterystyczna folkowa nuta – zostawcie w tyle tradycyjne wesela z przepychem! Regionalna kultura i krajobraz to nieograniczone źródło inspiracji. Wplecenie ich w schemat tradycyjnej uroczystości jest bardzo proste, a do tego ciekawe.

Przyroda aż prosi się o wykorzystanie jej w tym wyjątkowym dniu, którego dopełnieniem może stać się lokalna muzyka. Czerpcie garściami!

 

 

fotografia: LoveStory Wedding

 

 

Tradycyjny ślub i wesele


Idealne miejsce  - idealni artyści 


Do tego rodzaju przyjęć świetnie nadaje się karczma, zagroda czy stara remiza. Standardowe sale weselne mogą nie mieć „tego czegoś", co nie oznacza, że nie można im tego dodać!

Pamiętajcie o sięgnięciu do kultury regionalnej: kolor, akcesoria, zastawa stołowa, no i oczywiście odpowiednio dopasowane menu! Zaproszenie lokalnych artystów serwujących muzykę z okolic, gdzie organizowane jest wesele, to strzał w dziesiątkę. Oryginalnie i z pomysłem. 

 

fotografia: Wedding Shots


 
Folkowo – kolorowo!


W kreacjach zarówno pary młodej, jak i świadków czy gości w prosty sposób można oddać temat przewodni. Najlepiej postawić na dodatki. Kwiatowe elementy, wstążki, barwne chusty czy cepeliowa biżuteria szybko ze zwykłej kreacji zrobią folklorystyczne cudo.

Postawcie, więc na folklor w dodatkach – niech żywe barwy aż kipią radością.

 

fotografia: Łapacze Wspomnień

 

 

Zobacz także:

JAK ZAPLANOWAĆ KWIATY NA ŚLUB I WESELE?

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź