Urzekające duety z eleganckim granatem

Granatowy odcień niebieskiego jest jednym z bardziej klasycznych, podkreślających powagę chwili kolorów: spokojny, elegancki, zawsze na miejscu.

fotografia: SklepSlubny.Love

 

Niezwykle zaskakujące jak brew swojej "zrównoważonej" naturze potrafi nieść radosny, lekki przekaz, taki jak historia waszej miłości :) To świetny kolor na uroczystość ślubną.

Wystarczy połączyć go z kroplą odpowiednio dobranej innej barwy, aby wydobyć jego drugą twarz.

Z czym szarmancki granat najpiękniej współpracuje? Spójrzcie na nasze propozycje!

 

 

Granat + biel

Klasyczne połączenie, które doskonale sprawdzi się latem, zwłaszcza gdy macie chrapkę na przyjęcie w stylu marynarskim.

Biało-granatowe pasy, motyw kotwicy, białe bukiety z oszałamiających hortensji, róż czy jaskrów, letnie garnitury dla panów, kilka granatowych detali w stylizacji panny młodej, które pięknie podkreślą biel sukni. Elegancja na 5!

 

fotografia: WhiteStory.pl

 

 

Granat + zieleń

Połączenie granatowego z odcieniami zieleni daje niezwykle świeży, soczysty efekt. Zieleń intensywna czy lekko zgaszona, jabłuszkowa, czy o miętowej, pastelowej nucie - niemal każdy jej odcień dobrze czuje się w towarzystwie granatu. Urzekające zestawienie.

 

fotografia: SklepSlubny.Love

 

 

Granat + różowy

Urocze, dziewczęce, radosne połączenie granatu z odcieniami różowego stworzy romantyczny, miłosny klimat. Jeśli właśnie tak widzisz swój wielki dzień, pomyśl o zaangażowaniu tego duetu :)

 

 

 

Granat + żółcienie

Kontynuacja letniej nuty. Soczyste żółcienie w duecie z granatem i kroplą bieli wyglądają niezwykle zachęcająco. Cytrusowa świeżość pociąga wakacyjnym smaczkiem, któż by się jej oparł?

 

 

Granat + złoto

Szczyty elegancji w stylu glamour ze sporą dawką lekkiej, radosnej energii. To duet doskonały: każda z barw oddaje drugiej to, co ma najlepszego, wydobywając swoje największe zalety. Efekty tej współpracy rzucają na kolana!

 

fotografia: SklepSlubny.Love

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź