WESELE NA ŁONIE NATURY

Gdzie zorganizować przyjęcie weselne? - oto kolejny dylemat przyszłych państwa młodych...

 

Elegancka sala? Pałacowe dekoracje? Karczma z wiejskim klimatem? A może jednak wesele zainscenizowane na świeżym powietrzu – alternatywa dla zamkniętych i dusznych pomieszczeń? Wśród par pobierających się w cieplejszej połowie roku pomysł ten cieszy się sporym uznaniem.

 

źródło: pinterest/ UBO

źródło: weddingparty.com

 

Plusy i minusy 

Zacznijmy od zalet. Wesele w zacisznym ogrodzie, sadzie czy na łące to magiczny i niesamowicie oryginalny pomysł – zapach kwiatów, rozbrzmiewający śpiew ptaków, lekki i przyjemny wiatr i niczym nieograniczona przestrzeń. Malownicza sceneria przeniesie nas w zupełnie inny świat – zaczarowany i nieziemski.

Taki dzień zapamięta każdy na długie lata, jako jeden z najprzyjemniejszych w życiu, bowiem piękna i uroku przyrody nie zastąpi żaden pałacowy wystrój.

 

Zaś do głównych wad zaliczyć można dwa czynniki – niemałe koszty organizacji takiego przedsięwzięcia oraz ryzyko związane z pogodą. Niestety, mimo modłów i zaklinania - również lipcowe czy sierpniowe dni mogą zaskoczyć nas jesienną temperaturą i deszczem.

 

Zobacz także: BŁĘDY KTÓRE MOŻESZ POPEŁNIĆ PLANUJĄC ŚLUB NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

 

źródło: happilyeverborrowed.com

źródło: brides.com

 

A na niepogodę…

No własnie, a co, jeśli zacznie padać albo zerwie sie wichura? To pytanie zadaje sobie każda para. I słusznie, przecież nikt nie chce, by goście zmokli, a panna młoda wyglądała jak przemoczona kura.

Oczywiście, można sprawdzać prognozę pogody, ale jak wiadomo - aura w naszym kraju bywa nieobliczalna i zmienna, dlatego nie można na niej polegać w stu procentach. A na czym można? Na wypożyczalni namiotów, która zaoferuje nam elegancki namiot, z podłogą, ogrzewaniem, dopasowany do ilości gości – to rozwiązanie zawsze zda egzamin.

Ponadto nastrojowo udekorowany - lampionami, girlandami, naręczami kwiatów - stworzy niepowtarzalną atmosferę.

 

5 PUŁAPEK, NA KTÓRE MUSICIE UWAŻAĆ PLANUJĄC LETNIE WESELE

 

źródło: loretablog.blogspot.com

źródło: oncewed.com

źródło: bethesdastyle.com

 

Elegancja kontra swojski klimat

Na koniec słówka kilka o samym klimacie wesel organizowanych pod gołym niebem. Panuje przesąd, że muszą one być urządzone w stylu wiejskim. A więc dominują polne kwiaty, dzbanki, naturalne tkaniny. Inni natomiast uważają, że przyjęcie zorganizowane na świeżym powietrzu jest idealne dla fanatyków ekologii. A prawda jest taka, że decydując się na ten rodzaj przyjęcia można wyczarować dowolną atmosferę, w zależności od własnych upodobań i gustów. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby było ono zarówno eleganckie i wytworne, jak i bezpretensjonalne.

Od was zależy, czy przyjęcie będzie formalne czy kameralne. Wystarczy poszukać garści inspiracji (zapraszamy do nas!) i zaplanować wszystko, nie pomijając żadnego szczegółu. Dobra organizacja i konsekwencja w dyktowaniu wybranego stylu, to wasz klucz do sukcesu, któremu nie przeszkodzi nawet zachmurzone niebo.

WESELE W STYLU RUSTYKALNYM

 

źródło: stylemepretty.com

źródło: stylemepretty.com

źródło: theberry.com

 

 SIEDEM PRZYKAZAŃ EKOLOGICZNEGO WESELA

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź