Wesele w jurcie, plenerowe przyjęcie nie całkiem pod chmurką

"Słyszeliście już o weselu w jurcie? Nie? Zobaczcie czym jest jurta i jak wygląda."

 

 

Ślub i wesele w jurcie

 

"Słyszeliście już o weselu w jurcie? To możliwość dla wszystkich par, które marzą o plenerowym ślubie i weselu ale z uwagi na zmienność pogody nie chcą organizować go zupełnie pod chmurką.

Jurta to okrągła, drewniana konstrukcja, pokryta wodoodpornym materiałem. Ściany jurty i świetlik na jej dachu są zupełnie ściągane co jest również świetnym wariantem kiedy w plenerze panuje upał. Goście bawią się na drewnianym parkiecie wewnątrz jurty lub korzystają z możliwości jakie daje plener i tańczą pod gwiazdami! Dzięki okrągłej powierzchni i naturalnym materiałom jurta tworzy piękną scenerię na przyjęciach w stylu boho, rustykalnym ale i glamour. 

Organizacja wesela w plenerze wydaje się nieco trudniejsza niż organizacja przyjęcia w lokalu, jednak można zgłosić się do firmy  Ślub w Jurcie, która plenerowe przyjęcia organizuje w całej Polsce.

Ewa i Adam których wesele odbyło się na malowniczej polance w górach, na przygotowania mieli tylko trzy miesiące. Efekty oceńcie sami!"  Małgorzata Nawracaj Ślub w jurcie 

 


Organizacja wesela: Małgorzata Nawracaj Ślub w jurcie 

Fotografia:  Antoni Fotograf 

Zaproszenia: She Makes 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź