Wesele w zimowej aurze

Ślub i przyjęcie weselne zimą… Nuda? Szarość? Bez polotu? Nie wiesz czy to dobry pomysł? Odpowiadamy: znakomity!

fotografia: EsteraMatrasPhotography

 

Ślub i przyjęcie weselne zimą… Nuda? Szarość? Bez polotu? Nie wiesz czy to dobry pomysł? Odpowiadamy: znakomity!

Wystarczy pomyśleć o efektach sesji ślubnej wykonanej w zimowej scenerii stworzonej przez przyrodę. Piękno i magia to zbyt małe słowa… Śnieżnobiała aura urzeka!

Ponadto dekoracje ślubne zdominowane przez zawsze modną, klasyczną biel i jej odcienie są zawsze eleganckie i godne polecenia. Białe kwiaty – otóż to. Idealne na zimowe śluby. Białe torty – szykowne i czarujące. Nie zapominajmy też o świątecznej atmosferze, którą można wpleść w uroczystości ślubne!

Jak widać i ta pora roku niesie za sobą sporo możliwości, którym warto przyjrzeć się z bliska.

 

Zimowa powaga bieli

Jeśli przyjęcie weselne ma odbyć się zimą, to biały kolor w aranżacji chociażby stołów jest mile widziany. Można pokusić się o stwierdzenie, że jest standardem, który potęguje powagę całej uroczystości. Sprawia wrażenie nieprzejednanej elegancji i klasy.

Tak naprawdę niezawodną biel można wybrać do wszystkiego! Bukiet Panny Młodej, kompozycje kwiatowe, tort, dekoracje – dodatki w tym kolorze zawsze wyglądają pięknie i luksusowo! Dla elegantek i kobiet z klasą w sam raz.

 

ŚLUB I WESELE CAŁE W BIELI

 

 

A dla znudzonych bielą…

Ten kolor wcale nie musi oznaczać nudy - warto pamiętać o nieskończonej ilości odcieni białej barwy i skomponować z nich swoją zimową paletę.

Całość pomogą rozweselić zimowe akcenty: spójrz, te na torcie w postaci śnieżynek sprawią, że powaga zostaje złamana. Natomiast dzięki czerwonym wstążkom tort zyskuje na oryginalności - staje się wyrazisty – „widoczny”.

Oczywiście kolor jest indywidualną sprawą każdego, bowiem w tej kwestii nie ma granic. Jeżeli obawiasz się monotonii, pamiętaj, że biel harmonijnie komponuje się z każdą barwą: brąz, czerń, fiolet, róż, błękit. Dodatkami mogą być wstążki, kwiaty, kule – czego dusza zapragnie.

 

ZIMOWE PASTELE

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź