Weselna paleta z brązów i złota

Mieszając brązowe odcienie ze złotymi detalami macie szansę stworzyć niezwykle eleganckie, romantyczne stylizacje!

fotografia: M.M. Rudiak Fotografia

 

Dziś o palecie ślubnej z brązów ze szczyptą połyskującego złota.

Mieszając brązowe odcienie: czekoladę, sienę, cappuccino, beże ze złotymi detalami macie szansę stworzyć niezwykle eleganckie, romantyczne stylizacje w duchu vintage lub rustykalnym.

Brązy wcale nie muszą być poważne i cięzkie.

Dodatek pastelowego różu czy mięty sprawi, że ciemne odcienie stracą nieco na "wadze" i będą zjawiskowo delikatne, niemal transparentne. 

 

fotografia: AB Weddings - naturalne filmy i fotografia ślubna

 

 

Dekoracje weselne

 

Odrobiną brązowego odcienia na sukni nie przytłacza, lecz dzięki użyciu ulotnej, przezroczystej tiulowej warstwy dodaje kreacji lekkości i zwiewności. Podobnie działa blask złota lub odrobina pasteli dodanych do brązów.

Buty ślubne, biżuteria i bukiet z kroplą złotej poświaty lub miętowymi akcentami doskonale uzupełnią styliazcję. Brązowy garnitur pana młodego nie jest klasycznym, ale z pewnością bardzo eleganckim rozwiązaniem.

Zanim wybierzesz odcień, sprawdź, jak współgra z twoją cerą.

 

fotografia: Love Story 

 

Sala weselna 

 

Sala weselna ubrana na brązowo wcale nie musi być smutna i nijaka. Użyj czekoladowego, ciepłego odcienia  i zestaw go z elementami złota w postaci detali, światełek, brokatowych drobiazgów, które rozjaśnią wnętrze. Lekko złamana biel stworzy z brązami doskonały duet.

Jeżeli ma być bardziej swobodnie, ruztykalnie, postaw na odpowiednie dekoracje z naturalnych  materiałów: drewna, metalu, szkła, ogordowych, łąkowych roślin. Aby uzyskać efekt luksusowy - postaw na kryształy, więcej złota, szlachetne odmiany kwiatów, bogato zdobione tkaniny.

 

fotografia: Wedding Shots

 

Detale weselnego przyjęcia, jak tort czy słodkości w palecie brązów, to oczywiście miejsce na czekoladowe szaleństwo.

Polewy, kremy na tortach, ciasteczka, kulki czekoladowe i gorąca czekolada do picia - wszystko elegancko podane w złotej posypce lub okraszone jadalnymi klejnotami.

 

Źródło: CEDROWYDWOREK

 

Zobacz także: 

KWIATY, KTÓRE WYTRZYMAJĄ ŚLUB O KAŻDEJ PORZE ROKU

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź