Weselna zabawa z wąsem ;)

Przed Wami pomysły na weselne wąsy. O co chodzi? O zabawę, luz, dystans do siebie i świata!

fotografia: LoveStory wedding

 

Najbardziej pożądany atrybut ostatnich miesięcy? Nie, nie torebka od Louis Vuitton, nie zegarek Omega i nie smartfon z jabłuszkiem, pudło! ;)

To WĄS. Tak, wąs. Najlepiej długi, zakręcony, jak u “jegomościa” z początków minionego wieku (a w zasadzie, to każda inna forma również). To jakieś czyste szaleństwo! Wszyscy noszą wąsy! Jeżeli nie stać ich na prawdziwy zarost, chwytają się różnych sposobów, by je mieć: doczepiają, przykładają, dorysowują:) O co chodzi? O zabawę, luz, dystans do siebie i świata.


Wąsate motywy rozprzestrzeniły się wszędzie, również na uroczystych z zasady wydarzeniach. Przyjęcie weselne z wąsem w tle? Proszę bardzo!


To świetny pomysł na atrakcję weselną za niewielkie pieniądze. Bo zasadniczo potrzebujecie kilka arkuszy czarnej tektury, patyczki lub słomki, kilka par sprawnych rąk, które powycinają wąsate kształty i przykleją je do patyczków.

Dla równowagi możecie wyprodukować trochę czerwonych ust. Na czy polega fun? Rozdajcie rekwizyty gościom, a wąsaty żart sam zacznie działać. Nie jesteście w stanie powstrzymać ich od przykładania sobie zarostu pod nosy :)

Dajcie znać fotografowi ślubnemu, żeby nie przeoczył zabawnych wąsatych min w wykonaniu gości weselnych: babć,cioć, wujków, niemowląt i dzieci.

 


Wymagającą nieco więcej przygotowań atrakcją jest przygotowanie “foto-budki”, czyli wydzielonego miejsca z aparatem fotograficznym (najlepiej na statywie), gdzie weselni goście będą mogli sfotografować się na pamiątkę młodej parze.

Żeby było zabawniej, można przygotować rekwizyty do przebrania - prócz obowiązkowych wąsów, okulary, czapki, korony, peruki, czapki, maski. Rozbawieni goście chętnie wezmą udział w spontanicznej sesji zdjęciowej, której efekty umieszczone w albumie ślubnym długo jeszcze będą was bawić.

 


Wąsate rekwizyty można przygotować na wiele sposobów. Z filcu, kolorowego papieru, podklejonego taśmą futerka, a nawet z drewna. Mogą być podarunkiem dla weselników, podobnie jak broszki, lizaki, czy szklanki z motywem zarostu.


Słodkie babeczki, ciastka, przekąski również można zaakcentować wąsatym detalem.


A wy co myślicie o wąsatym szaleństwie? ;)

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź