Weselne atrakcje z pomysłem, czyli dlaczego warto być oryginalnym!

W dzisiejszym materiale opisujemy tylko dwie atrakcje, jednak ich wybór nie jest przypadkowy. Zdobywają one coraz większą popularność: fire show oraz fotobudka 2.0!

 

 

Na pewno często, kiedy myślicie o atrakcjach na swoje wesele zastanawiacie się nad obraniem odpowiedniego kierunku. Czy wybrać znane, sprawdzone i lubione, ale jednocześnie nieco trącące myszką i widziane już setki razy atrakcje, jak na przykład fotobudka czy pokaz fajerwerków? 

Czy może zaszaleć i pójść w stronę nowego, które wprowadzi do Waszego wesela element zaskoczenia, świeżości oraz oryginalności?

Postanowiliśmy nieco ułatwić Wam ten trudny wybór. W dzisiejszym materiale opisujemy tylko dwie atrakcje, jednak ich wybór nie jest przypadkowy. Zdobywają one coraz większą popularność i są naszym zdaniem znakomitą alternatywą do wspomnianej fotobudki czy pokazu fajerwerków. Gotowi? Startujemy!

 

Pokaz ogni, fireshow, czyli romantyczny taniec z ogniem!

 

Zapewne kojarzycie pokaz tańca z ogniem. Pewnie widzieliście w którymś z polskich miast tancerzy z ogniem i pewnie ich poziom był różny - od zwykłego "majtania" ogniami po zorganizowane pokazy.
W przeciągu ostatnich lat na polskim rynku pojawiły się grupy, które profesjonalnie zajmują się pokazami fireshow, realizując rocznie setki pokazów dla różnej publiki. Jedno z takich show tak nam przypadło do gustu, że chcemy Wam je przedstawić. 

Pokaz  Gatsby show  w wykonaniu grupy Flow Visual Shows   

 

 

 

Urzekł nas klimat tego pokazu - lata 20'. W czasie show przeplatają się elementy muzyki dynamicznej i romantycznej. Wszystko jest stworzone z rozmysłem i pomysłem, widać bardzo duże zaangażowanie oraz umiejętności. W czasie pokazu na widzów czeka wiele emocji, podkreślanych przez efekty specjalne takie jak pirotechnika czy zielony ogień. 

Świetny jest też pomysł z wciąganiem gości do zabawy oraz z kończącą całość programu sesją zdjęciową dla Pary Młodej przy płonącym serduszku. 
 

 

 

Zaskoczenie Gości oraz efekt WOW gwarantowany!

 

 

Slow motion budka, czyli fotobudka 2.0!


Nazwa Slow Motion Budka to tak naprawdę spory skrót, bowiem zorganizowanie tej atrakcji nie ogranicza się do postawienia prostej budki kręcącej filmy. Na Waszym weselu pojawi się profesjonalny plan filmowy, którego główną atrakcją będzie nagrywanie scenek w technologii slow motion.

No dobra, ale czy to jest fajne? Naszym zdaniem - tak! Przekonajcie się sami:


 

 

 

Mamy mnóstwo gadżetów, opiekę animatorów, telewizor z podglądem na nagrane scenki  - czego więcej chcieć do dobrej zabawy? Dodatkową zaletą slow motion budki jest to, że na planie może znajdować się jednocześnie nawet kilkanaście osób. Zorganizowana grupa weselników na pewno nie zawiedzie i będzie korzystać z tej atrakcji do upadłego.

I na koniec wisienka na torcie - wszystkie scenki nagrane podczas wesela montowane są w profesjonalny filmik, który stanowił będzie kolejną znakomitą pamiątkę po weselnych szaleństwach!

 

 

 

 

Atrakcje są świent, ale...

Przedstawione powyżej propozycje zaliczamy do tych nieoczywistych atrakcji, które warto rozważyć. Oczywiście, miejcie przede wszystkim na względzie charakter Waszego wesela - nie do każdego bowiem pasował będzie pokaz ogni, czy budka slow motion. To Wy najlepiej znacie swoich Gości oraz ich preferencje czy przekrój wiekowy. To wszystko powinno mieć wpływ na Wasz wybór atrakcji. 

 

 

Pokaz fireshow to na pewno nie atrakcja dla wszystkich z Was!

 

Nie na każdym weselu jest ekipa odpowiednia do zabawy slow motion.

Zwróćcie też uwagę na warunki "terenowe". Choćby najpiękniejszy pokaz fireshow nie będzie wyglądał dobrze na małym przyhotelowym parkingu, a budka slow motion nie rozwinie skrzydeł na ciasnej sali weselnej.

Wszystkie te elementy grają sporą rolę w jakości końcowego efektu. Dlatego warto porozmawiać z firmą organizującą podobne atrakcje i nie bać się zdawania tysięcy pytań - profesjonaliści na pewno na wszystkie odpowiedzą, a Wy tym samym będziecie mogli dokonać słusznego wyboru.

 

Flow Visual Shows   

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź