WIANEK A KOLCZYKI - jak dobrać idealne zestawienie? Radzi NOVIA BLANCA

Czy kolczyki będą pasować do żywych kwiatów na ślubie? Jak dobrać idealne kolczyki ślubne do wianka? Oraz czy biżuteryjny wianek i ozdoby do uszu to nie za wiele?

 

Wybór sukni, choć trudny i zazwyczaj bardzo emocjonujący, to dopiero pierwszy krok do tego by stworzyć stylizację ślubną, która zaprze gościom dech w piersiach i sprawi, że oczy wszystkich będą zwrócone tylko na pannę młodą.

Dodatki zdecydowanie są przy tym bardzo istotne, gdyż tak naprawdę to one tworzą cały wizerunek. Problematyczne jednak jest takie dopasowanie wszystkich elementów by tworzyły spójną, nieprzeładowaną i harmonijną całość.

Modnym trendem są wianki do ślubu - zarówno te kwiatowe jak i biżuteryjne. Większość pań decydujących się na taki dodatek to zwolenniczki romantycznego ślubnego looku, fanki rustykalnych klimatów oraz kobiety poszukujące niestandardowych rozwiązań znudzone klasycznymi welonami. O ile wybór samego wianka może wydawać się łatwy o tyle dylematem jest dopasowanie odpowiedniej biżuterii...

Czy nie będzie za dużo wszystkiego? Czy kolczyki będą pasować do żywych kwiatów? Czy biżuteryjny wianek i ozdoby do uszu to nie za wiele?
Te oraz inne pytania rodzą się w głowie panien młodych, które decydują się na rezygnację z tradycyjnego welonu.

 NOVIA BLANCA

 

źrodło: NOVIA BLANCA

źródło: Charla Yvonne

 

IM MNIEJ TYM LEPIEJ

Jeśli wianek jest okazały, składa się z dużych kwiatów a do tego suknia jest zdobna to warto postawić na minimalizm w biżuterii. Drobne wkrętki wystarczą aby stylizacji nadać odświętnego charakteru.

 

źrodło: NOVIA BLANCA

 

ALE NIE ZAWSZE...

Nie jest to jednak zasada, która zawsze ma zastosowanie. Jeśli panna młoda decyduje się na styl rustic glam lub boho, większa ilość błyskotek jest mile widziana i nadaje stylizacji pożądanego charakteru. Biżuteryjny wianek może świetnie prezentować się z wiszącymi kolczykami, nawet tymi bardzo ozdobnymi!

 

źrodło: pinterest.com

źrodło: etsy.com

 

DODATKI A FRYZURA

Wybrany klimat stylizacji, sukni oraz wianka to nie wszystkie czynniki, którymi należy się  kierować dobierając biżuterię. Jeśli panna młoda decyduje się na rozpuszczone włosy, co jest częste przy wiankach, to może sobie pozwolić na większe kolczyki, gdyż nie będą one bardzo widoczne spod długich fal lub loków.
Panie, które decydują się na gładkie upięcie powinny postawić na nieco skromniejsze modele, ponieważ kolczyki będą mocno wyeksponowane.

Zasady zasadami jednak pamiętajmy o tym, że najważniejsze jest to, aby panna młoda tego dnia wyglądała tak jak sobie to wymarzyła - w zgodzie ze swoim gustem, preferencjami oraz osobowością!

 

źrodło: NOVIA BLANCA

źrodło: pinterest.com

źrodło: NOVIA BLANCA

źrodło: NOVIA BLANCA

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź