Wielobarwna stylizacja ślubna

Jednym z najnowszych trendów w kolorystyce ślubnych i weselnych aranżacji jest multikolor. Wielobarwne, tęczowe akcenty pojawiają się w dodatkach panny młodej i dekoracjach

fotografia: M.M. Rudiak Fotografia

 

Jednym z najnowszych trendów w kolorystyce ślubnych i weselnych aranżacji jest multikolor. Wielobarwne, tęczowe akcenty, najczęściej w zdecydowanym nasyceniu pojawiają się w dodatkach panny młodej i druhen, dekoracjach sali weselnej, samochodu oraz na weselnych stołach.

Konsekwentnie powtarzający się zestaw barw daje wrażenie spójności i dobrego rozplanowania aranżacji.

Aby kolory nie wyglądały przypadkowo, należy ograniczyć je do konkretnej grupy. Opierając się na palecie barw tęczy, można stworzyć bardzo interesującą, radosną, wręcz tryskającą dziecięcym entuzjazmem całość.

 

 

W stylizacji panny młodej postawcie na różnobarwne dodatki. 

Kolorowe buty, torebki, biżuteria, ozdoby do włosów - stworzą świetny kontrast ze śnieżnobiałą suknią. Przy zachowaniu wyczucia stylu, makijażystka może wykonać neonowy, kolorowy letni makijaż.

 

 

Bukiet

Nieograniczone pole do popisu daje ślubny bukiet. Feeria barw, jaką “proponują” nam kwiaty jest idealnym źródłem inspiracji.

 

10 GATUNKÓW KWIATÓW, KTÓRE PRZETRWAJĄ ŚLUB I WESELE LATEM

 

 

Lokal

Sala weselna również powinna zamigotać kolorami tęczy. Świetnym pomysłem są kolorowe balony, zwisające z sufitu papierowe lampiony, konstrukcje origami i pompony. Odcinające się na bieli obrusów i pokrowców na krzesła pasy kolorowych tkanin wprowadzą świeży, soczysty akcent do wnętrza. Jeżeli do tych dekoracji dołączą wielokolorowe bukiety kwiatów, świece, konfetti, całość będzie wyglądała bajkowo.

 

O CZYM PAMIĘTAĆ PRZED WYNAJMEM SALI WESELNEJ

 

 

Smakołyki 

Nic tak doskonale nie pasuje do tęczowych barw, jak słodkości. Muffiny, makaroniki, drażetki w słodkim barze i oczywiście cudownie kolorowy weselny tort, który zaskoczy gości swoim wielowarstwowym wnętrzem.

 

SMAKOŁYKI – NIESPODZIANKI DLA GOŚCI WESELNYCH

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź