Wishy - darmowa aplikacja do organizacji listy prezentów (np. weselnych)

Stwórz swoją listę wymarzonych prezentów, aby goście weselni mogli kupić wam to o czym marzycie.

 

Aplikacja powstała z myślą o różnych imprezach rodzinnych, takich jak na przykład wesele, ale nie tylko.

 

Prezent na rocznicę ślubu

 

Prezent na imieniny, dzień kobiet, prezent na walentynki, czy też zwykłe spotkanie ze znajomymi. W każdej z tych sytuacji mamy problem z wyborem prezentu dla gospodarza, co zazwyczaj kończymy alkoholem, pieniędzmi albo kwiatami.  Wishy łatwo rozwiązuje ten problem poprzez tworzenie listy prezentów i udostępnianie jej znajomym.
Ślub i wesele to wprost idealne zastosowanie dla naszej aplikacji. W Wishy stworzycie listę wymarzonych prezentów weselnych, które goście będą mogli rezerwować. Aplikacja gwarantuje iż zarezerwowany prezent się nie powtórzy, dzięki czemu pamiątki z tak ważnego dla was dnia będą niepowtarzalne. 

 

 

 

 

Pomysł na prezent 


Listę można stworzyć na dwa sposoby. Poprzez wyszukanie w naszej wyszukiwarce ( jest zintegrowana z wyszukiwarką Ceneo - co daje nam dostęp do ponad 11 000 000 produktów w najlepszych cenach), jak również będąc na przykład w sklepie, poprzez zrobienie zdjęcia i opisanie produktu w aplikacji. Prezenty nie muszą być drogie i wyszukane, można tworzyć listy upominków, które otrzymamy zamiast kwiatów. Daje nam to pewność że dostaniemy to co chcemy otrzymać. A jeśli nie mamy pomysłu na prezent, w aplikacji pojawiają się co kilka dni nowe propozycje prezentów, które możemy dodać do swojej listy.
Po stworzeniu listy prezentów bądź upominków, nasi goście weselni będą mogli rezerwować prezenty. Po zarezerwowaniu prezent staje się niewidoczny dla pozostałych użytkowników dzięki unikamy powtórzeń. My osobiście nie wiemy kto zarezerwował konkretny prezent, dzięki czemu nie tracimy niespodzianki. Goście łatwo znajdą was na liście użytkowników poprzez naszą wyszukiwarkę, wystarczy na przykład na zaproszeniu dopisać że listę rzeczy, które chcemy otrzymać znajdziemy w aplikacji Wishy, do pobrania za darmo ze sklepu Google Play, bądź App Store i dopisać swoją nazwę użytkownika (imię i nazwisko),  to wystarczy aby spełnić swoje marzenia oraz sprawić aby ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy i niezapomniany.
Sami po weselu też możemy korzystać z aplikacji i odwiedzając rodzinę bądź znajomych kupować im tylko trafione prezenty. 
Na uwagę zasługuje także fakt, że aplikacja została stworzona przez polskiego developera, co także jest dużym plusem.

 


 

Wyjątkowy prezent


Argumentem przeciw jaki słyszymy jest - przecież prezent powinien być niespodzianką!
Ogólnie idea jest skoncentrowana na otrzymaniu prezentu takiego o którym marzymy , a wcale nie jest to takie proste, kupienie go przez osobę z naszego otoczenia,  nie zawsze jest łatwe czy oczywiste.  W takiej sytuacji pytamy się kogoś co chce dostać albo dajemy mu pieniądze niech sobie sam kupi. Co uważamy za zdecydowanie gorszą opcję. U nas jeśli masz dużą listę i kilka prezentów zarezerwowanych, nie wiesz od kogo, kiedy i co dostaniesz, więc tajemnica istnieje w zdecydowanie większym stopniu niż w podanym wyżej przykładzie. Oczywiście najlepiej byłoby wiedzieć z góry co ktoś chce dostać i aplikacja wtedy staje się zbędna ale realnie patrząc taka sytuacja jest rzadkością. Dlatego uważamy iż przy dzisiejszym pędzie, braku czasu, aplikacja świetnie wpasuje się w codzienność i różne uroczystości. 


link do aplikacji: zobacz 

link do aplikacji w App Store: zobacz 

Nasz Facebook - Twoje Wymarzone Prezenty 

 

Link do strony aplikacji:
wishy.pl

 

 

 

 


 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź