Woalka ślubna

Długi powłóczysty welon to do niedawna absolutny stylizacyjny “mus” każdej panny młodej. Spowijał jej sylwetkę w delikatną, anielską mgłę, ukrywał oblicze, dając wyraz niewinności i skromności przyszłej mężatki.

fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta

 

Dziś woalka nie jest już tak oczywistym atrybutem panny młodej. Wypierany przez stroiki, wianuszki, kwiaty.

Dla tych z was, które nie widzą się w welonie, a jednak chciałyby dodać swojej twarzy delikatną aurę tajemniczości świetnym rozwiązaniem może okazać się woalka.

Ten niewielki skrawek welonu z siateczki, tiulu lub innej przezroczystej tkaniny idealnie zaakcentuje ślubną stylizację, zwłaszcza w stylu retro, vintage.

 

 

To detal dla odważnych, nietuzinkowych pań, które lubią wyróżnić się z tłumu.

 

 

Woalkę można potraktować jako samodzielny byt, ale może być ona również częścią nakrycia głowy (jak toczek, kapelusz) lub ozdoby na włosy.

 

 WSPÓŁCZESNA TIARA - ATRYBUT NOWOCZESNEJ KSIĘŻNICZKI

 

 

Przyczepiona do włosów grzebyczkami, wsuwkami lub na opasce powinna tworzyć z fryzurą idealny duet.

Na polskim rynku pojawia się coraz więcej firm mających w swoim asortymencie woalki, bez trudu powinniście znaleźć model, który będzie współgrać z suknią i twoim zamysłem na całość ślubnej aranżacji.

 

 

WELONY, WIANKI, WOALKI - ATRYBUTY PANNY MŁODEJ

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź