Wyprzedaże– czyli jak zyskać na ślubie

 

"Początek marca to dobry okres aby wybrać się na poszukiwania wymarzonej sukni ślubnej. Niektóre salony oferują w tym czasie wyprzedaże najnowszych kolekcji. Warto skorzystać z wizyty w salonie, aby sporo zaoszczędzić.

Jakiego rzędu kwotę można zaoszczędzić?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, natomiast rabaty oscylują w granicach – 40- 50 % pierwotnej wartości modelu.

 

 

Co przemawia na korzyść wyprzedażowych modeli?

Ceny przecenionych nowych sukien występują w cenie sukien wypożyczanych, zatem używanych. Jedna suknia może być wypożyczona nawet 3 razy.

Kupując suknię z wyprzedaży sezonowej mamy pewność że jesteśmy pierwszym jej nabywcą i mamy ją później na własność, a koszt jest taki sam jak przy wypożyczeniu sukni.

 

 

Podobnie ma się sprawa w przypadku zakupu sukni z wieszaka, czyli mierzonej w salonie. Te modele są sporo tańsze i zasługują również na szczególną uwagę, zatem wybór czy chcemy suknię nową z wyprzedaży, mierzoną w salonie czy z komisu pozostaje do waszej decyzji. Osobiście polecamy nowe suknie z kolekcji 2015 :)

Od 7 marca w sieci salonów Lisa Ferrera zaczynają się wyprzedaże wszystkich.

Zapraszamy!

Przyjdź i zobacz jak można pięknie oszczędzić z nami."

Lisa Ferrera  

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź