Wystrzałowe wesele w sylwestrową noc!

Jak zorganizować najlepszą zabawę sylwestrową ever, z wielką pompą, w gronie najważniejszych dla nas osób, w wyjątkowej scenerii i okolicznościach?

fotografia: Białe Kadry

 

Pobrać się i wyprawić huczne wesele właśnie w ostatni dzień roku! Sylwestrowy ślub to przepis na naprawdę niezapomnianą ceremonię i podwójnie wystrzałowe przyjęcie, bo w końcu... okazje są dwie ;)

Najpierw przepiękna uroczystość w wyjątkowej scenerii udekorowanego świątecznie kościoła, podczas której symbolicznie wraz z ostatnim dniem starego roku zakończycie pewien etap swojego życia.

A potem szalona zabawa weselna, której punktem kulminacyjnym będzie, a jakże - północ, ale z nieco innego niż oczepinowe atrakcje powodu ;)

 

fotografia: M.M. Rudiak Fotografia

 

 

Ślub i wesele w Sylwestra!

 

Sylwester jako motyw przewodni? Koniecznie!

Aranżacja weselnej zabawy może być przeprowadzona pod dyktando sylwestrowej nocy. W sali powieście duży zegar, który nie pozwoli przeoczyć godziny 24:00 (chociaż szczerze wątpimy w takie niebezpieczeństwo ;))

Zadbajcie o odpowiedni wystrój sali: połyskujące srebrem, złotem dekoracje, brokatowe detale, balony, girlandy, światełka. Gościom rozdajcie noworoczne rekwizyty: kapelusiki, czapeczki, zabawne okulary, trąbki, gwizdki, serpentyny, zimne ognie i woreczki z konfetti...

Odpowiednio wcześniej wyjaśnijcie, jaki jest plan albo rozpiszcie krótki scenariusz, który załączycie do winietek czy blankietów menu położonych przy nakryciach. W okolicach północy wszyscy goście, odpowiednio przygotowani mogą przystąpić do wspólnego odliczania!

 

fotografia: Paweł Nożyński

 

 

Szampan na weselu

 

Nie zapomnijcie o dodatkowym zapasie butelek szampana, w tym dniu jedna lampka na przywitanie weselników to stanowczo za mało.

Jeżeli szukacie pomysłu na dodatkową atrakcję, może wynajęcie ekipy, która z nalewania bąbelkowego trunku i przygotowania noworocznych koktaili zrobi małe show będzie dobrym pomysłem? Godzina "zero" to idealny czas na wyjątkowe ślubno-noworoczne życzenia, toasty, przemowy.

Trudno o bardziej uroczysty dzień w roku :)

 

fotografia: Malachite Meadow

 

 

Fajerwerki na weselu

 

Na sylwestrowym weselu nie obejdzie się bez wystrzałowego pokazu fajerwerków.

Jeżeli wesele odbywa się w mieście, prawdopodobnie wasze widowisko dołączy do tych przygotowanych przez władze miejskie i innych mieszkańców. A to oznacza dodatkowy dreszczyk emocji i niezapomniane wrażenia.

A rankiem obudzicie się w zupełnie innej rzeczywistości: to będzie nie tylko pierwszy dzień nowego roku, ale i pierwszy dzień waszego nowego, wspólnego życia :)

 

 

fotografia: Adam Ludwik Photography

 

A więc... Szczęśliwego Nowego Roku!!!

 

 

Zobacz także:

9 PRZYJEMNOŚCI, KTÓRE CZEKAJĄ NA CIEBIE PO ŚLUBIE

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź