Z dziecięcych marzeń

Każda kobieta ma szansę poczuć się jak prawdziwa księżniczka w pewien wyjątkowy dzień - dzień swojego ślubu.

 

Śnieżka, Bella, Kopciuszek i inne. Jako dziecko każda dziewczynka marzy, aby chociaż przez chwilę pobyć bajkową księżniczką. Te marzenia urzeczywistnia podczas przedszkolnych balików, kiedy spowita w barwne, puszyste tiule i tiarę, z wypiekami na okrągłej buzi, odgrywa postać z ulubionej baśni.

Kiedy dorasta, ma szansę poczuć się jak prawdziwa księżniczka w pewien wyjątkowy dzień - dzień swojego ślubu. Wtedy pragnienie z dzieciństwa może się spełnić w szczególny sposób.
Wszystko zaczyna się od wyboru upragnionej sukienki, w której poczuje się jak bohaterka z dzieciństwa - z gorsetową górą i rozkloszowanym dołem.

Dopełnieniem stylizacji jest zawsze idealnie dobrana biżuteria - naszyjniki lub kolczyki o wyrafinowanych formach, z mnóstwem blasku i odrobiną romantyzmu.

W prawdziwą księżniczkę pomoże jej się przeobrazić APART i jego bajeczne projekty ze srebra i precyzyjnie oprawionych rzędów maleńkich cyrkonii lub wyrafinowane kompozycje z kamieni o różnej wielkości. 

                       

 

NASZYJNIK SREBRNY Z CYRKONIAMI <

 

KOLCZYKI SREBRNE Z CYRKONIAMI

 

 

NASZYJNIK SREBRNY Z CYRKONIAMI

 

 KOLCZYKI SREBRNE Z CYRKONIAMI<

 

 

Z postaciami bajkowych księżniczek zawsze wiąże się romantyczna historia z happy endem, a jednym z najbardziej romantycznych kamieni jest perła.

Biżuteria ze stylowej kolekcji APART Perły to pean na cześć perły, której ulotną delikatność  i świetlistą biel, zamknięto w oprawie srebra i cyrkonii.

 

   KOLCZYKI SREBRNE Z PERŁAMI I CYRKONIAMI

 

 

NASZYJNIK SREBRNY Z PERŁAMI I CYRKONIAMI

 

KOLCZYKI SREBRNE Z PERŁĄ I CYRKONIAMI

 

 NASZYJNIK SREBRNY Z PERŁAMI I CYRKONIAMI

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź