Z głową w chmurach, czyli ślub i wesele pod znakiem błękitu

Błękit szturmem wkradł się do ślubnego leitmotiv i jest wybierany przez coraz więcej Par Młodych stając się tym samym jednym z najgorętszych trendów.

 

Ślub, wesele...tak - przygotowania do nich mogą przysporzyć o zawrót głowy. Motyw przewodni, zaproszenia, potrawy, samochód, stroje, to tylko kamyczki milowe na drodze do organizacji ślubu marzeń. Weźmy jednak kilka głębokich oddechów i na spokojnie przeanalizujmy wszystkie te kwestie. Na początek motyw przewodni. Dziś proponujemy błękit, czyli kolor, który Waszą uroczystość przeniesie wprost do chmur nadając jej elegancki i romantyczny charakter.

Błękit szturmem wkradł się do ślubnego leitmotiv i jest wybierany przez coraz więcej Par Młodych stając się tym samym jednym z najgorętszych trendów. Nic dziwnego, w końcu jest to kolor niezwykle plastyczny i przyjazny dla oka. Świetnie sprawdzi się zarówno jako skromny akcent ceremonii, jak i w opcji total look. 


Inspiro Wedding & Events Consultant

 

 

 

Błękitne zaproszenia ślubne

 

Wybór zaproszeń ślubnych jest jedną z najważniejszych spraw do załatwienia na drodze do organizacji Waszego "wielkiego dnia". To dzięki nim goście dowiedzą się nie tylko o tym, kiedy i gdzie ten się odbędzie, ale także o tym,  jaką jesteście Parą oraz jakiego klimatu uroczystości mogą się spodziewać. 

Warto zacząć od save the date, co w wolnym tłumaczeniu oznacza: zarezerwuj datę. Jest to bardzo popularna i wygodna forma powiadomienia potencjalnych gości o dacie ślubu. Możecie z niej skorzystać nawet rok przed ślubem nie mając jeszcze zaproszeń. Macie duże pole do popisu: od powiadomień papierowych, po mailowe. Niektóre Pary decydują się np. na balony, a nawet magnesy na lodówkę.


Po save the date czas na zaproszenia. Tutaj ogranicza Was jedynie wyobraźnia. Macie do wyboru klasyczne, nowoczesne, ekstrawaganckie i wiele innych. Pamiętajcie jednak o tym, żeby były spójne z charakterem Waszej uroczystości. W opcji błękitnej warto postawić na ciemniejszy odcień kopert, który będzie kontrastował z zaproszeniem utrzymanym w nieco jaśniejszym tonie. 
Warto także pomyśleć o winietkach (wizytówkach z imieniem i nazwiskiem) oraz karcie menu. Te elementy wprowadzą do wesela porządek. Goście nie będą gorączkowo szukać wolnych miejsc, a przy tym będą mogli spokojnie zobaczyć, jakie rarytasy dla nich przygotowaliście.

 

 

 

Suknia ślubna - klasyka zawsze w modzie

 

Suknia jest obiektem marzeń niemal każdej kobiety. Wyobrażenia o niej często jednak nie idą w parze z rzeczywistością. Często przymierzając tą must have po prostu wyglądamy w niej źle. Tutaj z pomocą przychodzi klasyka. Ta sprawdza się niemal na każdej sylwetce.

Naszą propozycją jest suknia od Agaty Wojtkieiwcz, która przełamała ją dość ostrym krojem tworząc tym samym figlarny, elegancki pazur, czyli niebanalną propozycję.

 

 

 

Czym do ślubu, czyli samochodowa winda do nieba

 

Zostając w klimacie błękitu czas na wybór samochodu. Postawiliśmy na retro, czyli kolejną klasykę, która naszym zdaniem idealnie sprawdzi się zarówno do uroczystości utrzymanej w eleganckim tonie, jak i tym z przymrużeniem oka. 

 

 

 

 

Kwiaty i dodatki na ślubnym stole - wisienka na torcie

 

Błękit jest bardzo wdzięczną barwą głównie za sprawą tego, że można zestawiać ją w ciekawe kolorystyczne duety. Naszą propozycją jest złoto - symbol elegancji oraz ciepła. Białe talerze świetnie komponują się ze złotymi podkładkami, a wisienką na torcie całej dekoracji są błękitne świeczniki oraz utrzymane w podobnej tonacji akcenty w dekoracjach kwiatów.


Jak widzicie, błękit może wprowadzić niemałe zamieszanie do ślubnych stylizacji i dekoracji. Jest kolorem, na który naprawdę warto postawić. Jeśli szukacie inspiracji lub podpowiedzi, oczywiście, służymy Wam  pomocą.

 


Inspiro Wedding & Events Consultant

Zdjęcia: Przecudowna Sylwia Żyłka 
Suknia ślubna: Agata Wojtkiewicz  
Tort: Słodkie chwile 
Ślubna papeteria: Miodunka 
Kwiaty: Kwiaty w mieście 
Ślubne dodatki: White Jasmine 
Auto Warszawa:
 Carold pasja na kółkach
Obiekt: Platinium Place**** 
Modelka: Kataryna 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź