Zaproszenia ślubne na miarę

Sprawdź dlaczego warto zamówić zaproszenia personalizowane, wykonane specjalnie dla was, według waszych wytycznych?

zaproszenia / fotografia: SklepSlubny.Love

 

Wybór zaproszeń ślubnych to jedna z pierwszych decyzji, jakie stoją przed przyszłą parą młodą.

To również pierwszy namacalny zwiastun zbliżajacej się uroczystości. Aby forma, kolorystyka, projekt grafiki, krój czcionki współgrały z pomysłem na całość ślubno-weselnej oprawy, warto zamówić zaproszenia personalizowane, wykonane specjalnie dla was, według waszych wytycznych.

 

 

Zaproszenia ślubne

 

Firmy

Firmę zajmującą się tworzeniem zaproszeń ślubnych bez trudu znajdziecie w internecie lub na lokalnym rynku tej branży.

Wykonanie zaproszeń na zamówienie powinno zacząć się od rozmowy na temat waszych oczekiwań, preferencji, wymagań. Powinniście obejrzeć dotychczasowe realizacje, próbki, wzory, spośród których wybierzecie swój typ lub określicie jego "okolice". 

 

Podczas wybierania kolorystyki, charakteru zdobień, kształtu liter etc., warto wziąć pod uwagę planowaną na uroczystość stylistykę, motyw przewodni czy inny akcent scalający całość przedsięwzięcia.

Na zaproszeniu na wesele w stylu vintage można pokusić się o koronkowe zdobienia. Wakacyjne wesele w nadmorskiej miejscowości pięknie ogłosi zaproszenie w stylu marynarskim. O klasycznym, eleganckim przyjęciu idealnie poinformuje białe, tłoczone zaproszenie w neutralnych barwach.

Bierzecie ślub w święta Bożego Narodzenia? - zaakcentujcie to na blankiecie zaproszeń!  Czasami wystarczy detal w odpowiednim kolorze. 

 

 

źródło: BOHO DESIGN

 

 

Prócz zdobień wykonanych tradycyjną metodą druku, laserowego cięcia lub tłoczenia prasą, blankiety zaproszeń można wyróżnić dekoracyjnymi tkaninami, wstążkami, sznureczkami, guzikami. One również pomogą wyróżnić wasz unikalny styl lub przesłanie - vintage, eko, glamour...  

Kolorystyką dodatków obowiązkowo nawiążcie do wybranej na uroczystość barwy przewodniej :)

 

Absolutną gwarancją wyjątkowości i oryginalności zaproszeń ślubnych jest ich ręczne wykonanie. Zajmują się tym uzdolnione manualnie osoby, które z łatwością znajdziecie w sieci, na stronach poświęconych handmade'owi, na forach o rękodzielnictwie, również na targach i kiermaszach prezentujących produkty wykonane ręcznie.

Wykonane przez nich zaproszenia to małe dzieła sztuki, które zachwycają  kunsztem wykończenia, pomysłem, zaskakują wachlarzem użytych materiałów. Przeznaczony do craftu specjalny papier czerpany, preparowane płatki kwiatów, liście, detale biżuteryjne, tkaniny - wszystko to sprawia, że każdy z blankietów zaproszenia jest jedyny w swoim rodzaju, co z pewnością docenią adresaci waszej ślubnej poczty :)

 

 

źródło: Written by hand

 

 

Plastyk - zlecenie doskonałe

Innym pomysłem na ręcznie wykonane zaproszenia jest zamówienie ich u plastyka.

Wyobraźcie sobie jak miło poczujecie się, kiedy artysta stworzy zaproszenia doskonałe, zgodne z Waszymi sugestiami, dostosowane do Waszych osobowości i charakterów. Koszt takiego zamówienia, zapewne nie będzie mały, ale kto będzie się przejmował ceną w przypadku sztuki.

 

Podstawową zaletą personalizowanych zaproszeń jest dodatkowy, niewerbalny przekaz, jaki z nich płynie. To moc pozytywnej energii, dodatkowe emocje, przyjazne ciepło: postaraliście się i zaprosiliście swoich gości w sposób wyjatkowy, jedyny w swoim rodzaju - to nie może zostać niezauważone :)

Wadą są ograniczenia związane w realizacją niektórych projektów i dłuższy czas oczekiwania - z pewnością nie jest to pomysł na "last minute".

 

A czy są wśród was pary, które same wykonają swoje ślubne zaproszenia? Nieco zdolności, zaangażowanie, dobre materiały, wykonana na zamówienie pieczęć z tekstem, kilka długich wieczorów i jedyne w swoim rodzaju zarproszenia gotowe!

Powodzenia!

 

źródło: SklepSlubny.Love

 

 

Zobacz także:

Jak wybrać właściwego DJ'a ślubnego? Jakie kryteria brać pod uwagę?

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź