Zaręczyny w złocie

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy ze złota?

 

Dzięki stopom, w jubilerstwie dostępne są produkty wykonane z białego czy różowego złota; wciąż jednak rzesza kobiet uwielbia złoto w jego klasycznym wydaniu. Żółte złoto zachwyca ciepłymi refleksami i mieniącą się, jakby muśniętą słońcem powierzchnią. 

Wybór pierścionka zaręczynowego, wykonanego z tego kruszcu może być nie lada problemem – w kolekcjach Apart wielość wzorów pierścionków wykonanych ze złota może przyprawić o zawrót głowy. 

Dla tych, którzy poszukują dla swojej ukochanej pierścionka z żółtego złota – mini przewodnik po wzorach biżuterii na tę wyjątkową okazję.
Klasyczna forma i krystaliczny blask białych kamieni – dla wielu to właśnie przepis na idealne przypieczętowanie zaręczyn. Wśród propozycji – kompozycja 35 brylantów z kolekcji Broadway oraz wyjątkowy blask cyrkonii, zatopionych w złocie.

Wszystkie poniższe pierścionki i wiele więcej znajdziecie tu.

109.317

 P-877.01

P-880.01

Śnieżnobiała perła, delikatna i aksamitna to synonim wykwintnej elegancji, a towarzystwo żółtego złota uwypukla barwę idealnie okrągłego kamienia. Wymarzony pierścionek z perłą?

Doskonale prezentuje się w sąsiedztwie brylantów, otoczona wianuszkiem cyrkonii, a także w minimalistycznym ujęciu, zamknięta w miękkich liniach złota.


109.304 (6 brylantów)

P-878.01

P-735

Szafirowy pierścionek zaręczynowy księżnej Kate sprzed kilku lat zrobił prawdziwą furorę i spowodował, że pierścionki z barwnymi kamieniami zyskały dużą popularność.

W salonach Apart czeka prawdziwa feeria szlachetnych kolorów: głęboki granat szafiru, słoneczny odcień cytrynu, czy ulotny fiolet ametystu i w zależności od modelu, odpowiednio: 10 lub 4 diamenty oraz 2 brylanty.

109.420

109.296 

782 

APART

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź