Zaskakujące i zabawne zaproszenia ślubne

Wygląd zaproszenia zapowiadają planowaną na ślub stylizację młodych, aranżację wnętrz weselnej sali, nawiązują do motywu przewodniego imprezy.

fotografia: Zaproszenia ślubne Royal MF

 

 

Zaproszenia ślubne z humorem

 

Kiedy już najważniejsze kwestie ślubu i wesela zostaną ustalone, można zacząć obwieszczać światu o dacie waszego święta.

Na sześć do czterech tygodni przed dniem ceremonii należy doręczyć gościom zaproszenia i zawiadomienia z dokładną datą i niezbędnymi szczegółami dotyczącymi tego dnia. 


Idealnie, jeśli charakter i wygląd zaproszenia zapowiadają planowaną na ślub stylizację młodych, aranżację wnętrz weselnej sali, nawiązują do motywu przewodniego imprezy.

 

źródło: SlubneZakupy.pl

 

Jeśli jednak wasze plany co do szczegółów tego dnia nie są sprecyzowane, a wy chcecie zaproszeń wyjątkowych, może spodobaja wam się poniższe pomysły.

Coraz częściej przyszli nowożeńcy pragną zaskoczyć swoich bliskich nietuzinkową formą zaproszeń, mniej oficjalną treścią umieszczoną na blankiecie, zabawną grafiką lub zdjęciem.

Najlepiej skoncentrować się na jednym motywie wyróżniającym zaproszenie. Może będzie to zabawny tekst w stylu westernowego listu gończego, a może grafika przedstawiająca młodą parę jako postaci z kreskówki?

Narysowanie wzoru można zlecić grafikowi lub ilustratorowi - świetnie byłoby, gdyby rysunek tematyką nawiązywał do waszych charakterów, wspólnych pasji lub historii waszego związku. Mozna również skorzystać z zasobów internetu.

 

źródło: SlubneZakupy.pl

 

A może staniecie się bohaterami plakatu ulubionego filmu? Doskonały pomysł i jedyna okazja na wcielenie się w dziewczynę Bonda :)

Nikt nie powiedział, że nośnikiem zaproszenia musi być papier.

Butelka z kartką zwiniętą w rulon, czarna płyta winylowa lub małe CD z nagraną wiadomością zaskoczą waszych gości i na długo zapiszą w ich pamięci. Pomysł z butelką może być bardziej kłopotliwy (choć nie niemożliwy) do wysyłki. Warto wziąć go pod uwagę, gdy większość zaproszeń doręczacie osobiście.

 

źródło: SlubneZakupy.pl

 

Kartonowe zaproszenie możecie połączyć z tkaniną i wydrukować na niej na przykład mapę przejazdu z kościoła do sali weselnej.

A może treść zaproszenia naniesiecie na bawełniane t-shirty lub płócienne torby? Świetna pamiątka dla weselników! Nadruk wykonacie w punktach sitodruku lub druku cyfrowego.

A może blankietem zaproszenia owiniecie słodką niepodziankę i do waszych gości trafi czekolada sygnowana waszymi imionami?

A może słoiczek miodu z waszej "fabryki miłości"? 

Co sądzicie o tego typu nietuzinkowych w formie zaproszeniach?

A może macie własny, autorski pomysł na powiadomienie najbliższych o dacie waszego ślubu?

 

źródło: SlubneZakupy.pl

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź