Zawieszka - romantyczny prezent na Mikołajki

Zainspiruj się i wybierz prezent na Mikołajki!

 

Pomysł na prezent: zamknięte uczucia

Kolejna odsłona pomysłów na upominki mikołajkowe i świąteczne. Tym razem Apart proponuje zaskoczyć ukochaną uroczymi zawieszkami, wykonanymi z połączenia żółtego i białego złota. Maleńkie zawieszki w kształcie kłódek wykonano z niezwykłą precyzją, zdobiąc je maleńkimi elementami – serduszkiem lub kluczem. Dodatkowo, dwie ażurowe wersje kryją w swoim wnętrzu masę perłową.

Romantyczny podarunek, w którym zamknięto wyznanie miłości.

 

 

AP123-7146

AP123-7279,

AP123-7280

 

 

Pomysł na prezent: Dzikość i lśnienie

Wraz ze świątecznym wydawnictwem, pojawiają się nowości w kolekcjach. Na łamach najnowszego numeru „Apart Fashion & Style Magazine”, biżuteryjne premiery po raz kolejny prezentuje dla nas Anja Rubik w towarzystwie męża, Sashy.


Kolekcja Lśnienie to przede wszystkim siła blasku precyzyjnie osadzonych, maleńkich cyrkonii. Tym razem srebro z białymi cyrkoniami nałożono na czarną emalię, tworząc zawieszkę z dzikim kotem. Kontrast podkreślają intensywnie szmaragdowe oczy zwierzęcia.

 

 

 

 

 

APART

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź