Zdrapki dla młodej pary – jak zapakować je na prezent?

Zdrapki dla młodej pary to ciekawy dodatek do prezentów ślubnych, który coraz częściej zastępuje tradycyjne słodycze i bukiety.

 

Goście długo zastanawiają się, w jaki sposób je zapakować, aby prezentowały się atrakcyjnie. Oto kilka nieszablonowych i efektownych propozycji!


Bukiet ze zdrapek i kwiatów

Jedną z zalet zdrapek LOTTO jest ich różnorodna tematyka, a dzięki niej wielobarwna oprawa graficzna. Możesz wybierać z 80 wariantów dostępnych w sprzedaży. To sprawia, że bez trudu stworzysz z nich efektowny kolorowy bukiet. Do tej roli doskonale sprawdzą się zarówno naturalne kwiaty, jak i ich sztuczne odpowiedniki, dzięki którym kompozycja będzie cieszyła wzrok pary młodej znacznie dłużej. Do gotowego bukietu wystarczy wsunąć zawinięte w ruloniki kolorowe zdrapki. Wiązankę można także ozdobić dodatkowo kolorowymi wstążeczkami albo cukierkami, tak by w pełni pasowała do okazji – jednej z najpiękniejszych uroczystości w życiu!


Kartki i plakaty ze zdrapkami

Zdrapki dla młodej pary można jednocześnie połączyć ze ślubnymi życzeniami. Do dyspozycji w LOTTO mamy między innymi zdrapkę Rubinową, Kopalnię Diamentów czy Brylanty. Któż z nas nie życzyłby bliskim powodzenia i kosztowności, zwłaszcza z okazji ich uroczystego ślubu? Dzięki rozmiarowi, zdrapki bez trudu zmieszczą się w kopercie obok kartki z życzeniami.

Jeśli chcemy wykorzystać zdrapki kreatywnie, Szczęśliwe Linie to wybór, który ułatwi przygotowanie plakatu z życzeniami dla młodej pary na dalsze życie.

 

Harmonijka

Połączone ze sobą zdrapki można bardzo łatwo ułożyć w harmonijki. Te z kolei wystarczy umieścić w specjalnym pudełku, w którym po podniesieniu wieczka efektownie się rozłożą. Będzie to wspaniała niespodzianka dla pary młodej, która odpoczywając po uroczystości i relaksując się we wspólnym domu, z przyjemnością zajmie się zdrapywaniem, a być może również ucieszy się z nagrody.

 

Ramka lub album ze zdjęciami

Bliskich, nie tylko z okazji ślubu, coraz chętniej obdarowujemy zdjęciami zebranymi w albumach lub umieszczonymi w przepięknych dekoracyjnych ramkach. To doskonała okazja na dodatkowy prezent w postaci zdrapek – zwłaszcza, że wielobarwne kartoniki z pewnością dodadzą upominkowi ciekawego kolorytu.

 

Przezroczysta świnka skarbonka z drobnymi upominkami

Jak ułożyć zdrapki na prezent w ciekawy sposób, gdy nie mamy zdolności plastycznych? Wystarczy kupić przezroczystą świnkę skarbonkę, która sama w sobie będzie dla pary młodej życzeniem dobrobytu. W jej wnętrzu poza kolorowymi zdrapkami warto umieścić dodatkowe drobne upominki. W tej roli świetnie sprawdzą się zdjęcia, kartki z życzeniami, cytaty i wskazówki na nową drogę życia. Takie kreatywne prezenty, które możemy przygotować bez większego wysiłku, z pewnością sprawdzą się lepiej niż kolejny bukiet kwiatów.

 

Eleganckie etui

Zwyczaj obdarowywania nowożeńców i bliskich zdrapkami zyskuje na popularności. Dlatego w kolekturach LOTTO możesz zapytać o eleganckie etui okolicznościowe. W ten sposób upominek będzie prezentował się naprawdę efektownie. 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź