Zimowe buty ślubne

Przygotowując się na do zimowego ślubu, należy prócz efektownego stroju, zwrócić uwagę na dobór odpowiedniego obuwia, które powinno być ciepłe, trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne.

źródło: Ksis wedding atelier

 

Przygotowania do ślubu zimowej Panny Młodej wyglądają nieco inaczej niż tej, która wychodzi za mąż wiosną czy latem.

Brak możliwości organizacji uroczystości w plenerze rekompensują inne atrakcje, jak kulig czy fantastyczne zdjęcia w śnieżnej, zimowej scenerii.

Przygotowując się na do zimowego ślubu, należy prócz efektownego stroju, zwrócić uwagę na jego praktyczne zastosowanie podczas niskich temperatur. 

Nie bez znaczenia  pozostaje dobór odpowiedniego obuwia, które powinno być ciepłe, trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Jeśli planujemy w dniu ślubu sesję zdjęciową, spacer bądź kulig, konieczne będą dwie pary obuwia.

Jedna, przeznaczona na zabawę w ogrzewanej sali weselnej, druga zaś przystosowana do warunków panujących na zewnątrz.

 

 

 

 

Czółenka na zimowy ślub

 

W ogrzewanej sali weselnej podczas zimowego wesela najlepiej sprawdzą się klasyczne czółenka, ozdobione cyrkoniami, koralikami lub kwiatowymi aplikacjami.

 

 

 


Botki na zimowy ślub

 

Jeżeli nie planujecie wesela w góralskiej chacie i sesji w śniegu, botki będą idealnym rozwiązaniem.

Można wybrać te klasyczne gładkie na szpilce lub pokusić się o bogato zdobione z elementami koronki, perełek czy z kunsztownym tłoczeniem.

Plusem jest spory wybór modeli, dzięki czemu z pewnością znajdziemy taki, który pasuje do naszej sukni. 

 

 

 

Kozaki na zimowy ślub

 

Klasyczne zimowe obuwie jest idealnym pomysłem, zwłaszcza, gdy w dniu ślubu czeka Was sesja w plenerze.

Mamy do wyboru sporo modeli- zarówno te subtelne i eleganckie, stylizowane na barokowe, gładkie - bardziej uniwersalne, a także zbliżone do tych, które nosimy na co dzień i podkreślamy, że wcale nie muszą być one w kolorze sukni;)

Warto wybrać takie z niższym obcasem, by ograniczyć ryzyko poślizgnięcia się na oblodzonym chodniku czy nie daj Boże skręcenia kostki.

 

 

 

 

Zobacz także:

10 OZNAK, DZIĘKI KTÓRYM POCZUJESZ, ŻE ZNALAZŁAŚ TĘ JEDYNĄ

 


 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź