Większość z Was marzy o ślubie w słoneczny, letni dzień. Jednak by zrealizować to marzenie, poszukiwania sali musicie rozpocząć ze sporym wyprzedzeniem przed planowaną  datą ślubu...

W całym tym szaleństwie poszukiwań doskonałego miejsca zapominamy często, że lato to nie jedyny okres w roku, podczas którego można zorganizować piękną ceremonię i przyjęcie.

Co powiecie na pierwszy taniec, gdy za oknami majestatycznie opadają płatki śniegu? Zresztą, czyż nie ma czegoś magicznego w połączeniu bieli sukni ślubnej i śnieżnego krajobrazu?

 

źródło: answers.com


A co jeśli już zdecydowaliście się na ślub w zimowej aurze..? Czas pomyśleć o zaproszeniach!

Pierwszymi skojarzeniami z zimą i okresem świątecznym na pewno będą: choinki, świece, anioły i ubrany na czerwono miły, starszy pan dający prezenty grzecznym dzieciom... Czyli, niestety, dość banalne i wyświechtane do granic symbole.

Pomyślcie o zimie w oderwaniu od świątecznej symboliki! Poszukajcie we wspomnieniach z dzieciństwa, skupcie się na kolorach i uczuciach jakie wzbudza w was skrzypiący pod podeszwami śnieg…

 

 

Chcielibyśmy przedstawić Wam kilka mniej lub bardziej nietypowych propozycji zaproszeń z polskiej pracowni luksusowej papeterii ślubnej SOAP BUBBLE, która zajmuje się projektowaniem zarówno zaproszeń jak i całej oprawy graficznej ślubu indywidualnie dostosowanych do stylistyki ślubu.

Kolekcja CRYSTAL – delikatne nawiązanie do zimowej aury poprzez geometryczne złote symbole. Niektórym kojarzyć się będą z kryształkami śniegu, innym z gwiazdami... I dokładnie o to chodzi! Tył kart, w ostatnio szalenie modnym odcieniu zieleni grayed jade, dodatkowo naprowadzi wyobraźnię zaproszonych gości na zimowy, mroźny klimat. 

 

 

Może zbyt dosłowne dla niektórych z Was? Co powiedzie więc na zaproszenia MOCCA i GLITTER?

Oba w ręcznie wykonanych folderach, wzbogaconych o kieszonki na dodatkowe wkładki do zaproszenia.

Subtelna, chłodna kolorystyka, rozświetlona złotym papierem zaproszenia GLITTER  jak i ocieplająca moc gorącej czekolady w MOCCA powinny zadowolić miłośników czystej elegancji i minimalizmu.

 

 

Oczywiście złoty lub srebrny kolor, choć nadaje charakteru, nie jest koniecznością.

Udowadniają to zaproszenia z kolekcji AKWARELE, w których nawiązanie do zimowej tematyki jest bardzo subtelne.

Chłodna biel z odcieniem niebieskiego i szarości i dla kontrastu cieplejszy róż.

A wszystko z pięknie wykaligrafowanymi literami.

 

 

A może nieco więcej nawiązań do pory roku? NORWESKI WZÓR – propozycja dla osób, które pragną zaproszenia z wyraźnym zimowym motywem.

Zaproszenie składające się z pojedynczych kart przewiązanych granatową wstążką z pięknymi minimalistycznymi reniferami.

Czy nie przypominają Waszych ulubionych dwupalczastych rękawiczek z dzieciństwa?

 

 

Oczywiście przedstawione powyższe pomysły to jedynie  - pozostając w zimowej symbolice - czubek góry lodowej!

A jakie zaproszenia Wy wybierzecie na swój zimowy ślub?

SOAP BUBBLE

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź