ZUZA & PIOTREK - ŚLUB PLENEROWY W WARSZAWIE, Fotografia: LMFOTO

Zapraszamy na elegancki ślub plenerowy w Warszawie - BELVEDERE!

 

Ślub w plenerowy w Warszawie

Ciepłe wrześniowe popołudnie. Ruiny antycznego teatru, tuż nad brzegiem stawu, wtopione w zieleń pobliskich drzew. Lekki wiatr wiejący z zachodu i przywiewający nuty ślubnej symfonii granej przez kwartet smyczkowy. Wokoło tłum gości miesza się z turystami. A pośrodku stoi para młoda i właśnie powtarza słowa przysięgi za celebransem. W oddali widać konsultantki ślubne, które pilnują, by nic nie zakłóciło idealnego dnia dla Zuzy i Piotrka.  Zapraszam na ślub plenerowy w Warszawie, zupełnie inny niż ten, który ostatnimi czasy widzieliście na naszym blogu!

 

Łazienki Królewskie – miejsce na elegancki ślub i wytworne przyjęcie

W ten dzień wszystko było połączeniem klasycznej elegancji, tradycji i dobrego stylu. Już od przygotowań w kamienicy pełnej drobnych detali, które zapewne miały ogromną wartość sentymentalną, aż po wybór miejsca ślubu i wesela. Plenerowa ceremonia zaślubin w Łazienkach, na tle amfiteatru, a potem wytworne przyjęcie w restauracji Belvedere w budynku Nowej Oranżerii w Warszawie. Piękno tkwiło w prostocie. Oszałamiał wybór klasycznych form, które nigdy nie wyjdą z mody.

Plenerowy ślub w Łazienkach w Warszawie

Ceremonia odbyła się w niezwykłym miejscu. Amfiteatr w Łazienkach był idealną przestrzenią na ślub plenerowy. Pełen zieleni drzew, na których tle wyłaniały się jasne, stylizowane na starożytne kolumny. Dodatek ogromnej ilości kwiatów tuż przy miejscu ceremonii był doskonałym pomysłem. Goście czekali na rozpoczęcie ślubu siedząc na ławkach amfiteatru. A pośród nich nie mogło zabraknąć także dwóch uroczych piesków panny młodej.

Zuza szła na miejsce ceremonii pośród tłumu turystów, którzy robili jej zdjęcia. W tle słychać było muzykę kwartetu wymieszaną z głosami zachwytów gości i dźwiękami migawek telefonów. Tuż za panną młodą kroczyła świadkowa trzymając welon. Pan młody już czekał na Zuzę. Wszystko wyglądało bardzo wytwornie. I trochę jak gdyby był to plan filmowy. Tak to wszystko było doskonałe. Cały anturaż, miejsce, muzyka, ciepłe popołudniowe słońce, sprawiało niesamowite wrażenie. Trzeba tutaj dodać, że wszystko było perfekcyjnie zorganizowane i skoordynowane przez Ewę i Zuzannę – weddingplanerki z  Krainy Ślubów. Czujne oko z pewnością wypatrzy również filmowców, z jednej z najbardziej renomowanych polskich firm – MPSTUDIOS, z którymi współpracuje się wyśmienicie! P

Po ceremonii goście złożyli życzenia i udali się na spacer uliczkami Łazienek aż do lokalu. Tam czekały na nich przekąski, które umilały oczekiwanie na parę. Bo nie mogłem odmówić sobie zrobienia klasycznych ślubnych portretów w takim otoczeniu.

Wytworne przyjęcie w Restauracji Belvedere

Restauracji Belvedere nie trzeba nikomu przedstawiać. To miejsce zachwyca historią, architekturą i smakiem. W takim lokalu przyjęcie to gwarancja wytworności i doskonałego kunsztu organizacji. Wewnątrz zachwycają tropikalne rośliny, które same w sobie są ładnym elementem wystroju. I właśnie w takich wnętrzach przyszło bawić się gościom na weselu Zuzy i Piotra. Zapraszam Was do obejrzenia ślubu w plenerze w Łazienkach i przyjęcia pełnego doskonałego smaku z nutą elegancji w Restauracji Belvedere. 

LMFOTO.PL

makijaz slubny slubnaglowie.pl

złote szpilki do ślubu slubnaglowie.pl

Suknia slubna z tafty slubnaglowie.pl

biale roze do slubu slubnaglowie.pl

biale pokrowce na krzesła weselne slubnaglowie.pl

pierwszy taniec slubnaglowie.pl

tort weselny z kwiatem slubnaglowie.pl

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź