5 błędów, których możesz uniknąć podczas organizacji wesela w plenerze

Sprawdź 5 najczęstszych błędów popełnianych podczas organizacji wesela w plenerze!

foto credit: matthew essman /unsplash


Organizacja wesela w plenerze

 

Takie przedsięwzięcie wymaga większego zaangażowania niż w przypadku tradycyjnego wesela. W zamian jednak organizujemy wydarzenie charakteryzujące się urokiem, który zachwyca, jak żadne inne przyjęcie. Piękne widoki i świeże powietrze tworzy atmosferę, która zachwyca każdego.  

Podejmując się jednak takiego wydarzenia warto wiedzieć, na co szczególnie zwrócić uwagę.

Poniżej 5 najczęstszych błędów popełnianych podczas organizacji wesela w plenerze

 

Ślub cywilny w plenerze slubnaglowie.pl

 

 

Ślub w plenerze


Brak planu i jego koordynacji

Jeśli wiecie, że wesele w plenerze wiąże się z większym rozmachem, również organizacyjnym, poświęćcie czas na stworzenie wizji i planu. Dzięki niemu przygotowania do wesela będą dla was mniej stresujące i nad wszystkim zapanujecie.  

Dobra organizacja wymaga wsparcia i współpracy wszystkich osób zaangażowanych w przygotowania. Nawet jeśli dysponujecie dużą ilością czasu na przygotowania, weźcie pod uwagę, że w dniu wesela będziecie potrzebować osób, które za was zajmą się pewnymi kwestiami.  

 

Brak alternatywy względem niekorzystnej pogody

Jasne jest, że żadna para młoda nie organizuje wesela zakładając, że będzie padał deszcz, ale też nikt nie powinien zakładać, że pogoda będzie doskonała. Warunki mogą być różne, ale dobra zabawa powinna być gwarantowana bez względu na okoliczności zewnętrzne. Miejcie więc przygotowany ślubny plan Bi przygotujcie się na różne warianty. Szczególnie bezpośrednia przestrzeń przyjęcia powinna dawać pełen komfort podczas przyjęcia.  

 

Oszczędzanie na kluczowych elementach 

Pewne rozwiązania podczas wesela muszą kosztować, aby dać pełną gwarancję organizacji wesela bez zakłóceń. W przypadku wesela w plenerze jest niezmiernie ważne, aby korzystać ze sprawdzonych opcji. Jednym z przykładów jest namiot, który powinien być postawiony na solidnych fundamentach, aby żadne warunki zewnętrzne nie wpłynęły negatywnie na komfort Wasz iGości Weselnych

 

 

Organizacja wesela pod namiotem slubnaglowie.pl

 

 

Wesele w plenerze

 

Lekceważenie zabezpieczenia technicznego

Zaplecze techniczne jest gwarancją bezpieczeństwa w sytuacjach, o których wolimy nie myśleć.  Rozsądnie jest jednak przewidzieć różne scenariusze, przygotować się do nich i w razie potrzeby od razu reagować zamiast wpadać w panikę szukając rozwiązań w dniu wesela. Wszystkiego można uniknąć mając świadomość ryzyka i decydując się na alternatywne rozwiązania.  

 

Wesele pod namiotem

 

Korzystanie z usługodawców, którzy nie mają doświadczenia w plenerze

Ważne jest, aby współpracujący z nami specjaliści mieli doświadczenie lub przynajmniej znali realia obsługi wesel w plenerze. Warunki plenerowe są bardziej wymagające, inna jest ich specyfika i wymagają niekiedy innego rodzaju podejścia. Dlatego warto korzystać z usług wyłącznie doświadczonych w tym zakresie osób. 

 

Ścianka na slub plenerowy slubnaglowie.pl

 

Katarzyna Potasznik – konsultantka ślubna specjalizująca się w organizacji prestiżowych wesel w plenerze. Przygotowuje wesela w plenerze korzystając z własnego obiektu w urokliwym parku krajobrazowym. Swoim doświadczeniem dzieli się na portalu poświęconym organizacji wesel w plenerze: slubywplenerze

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź