5 najmodniejszych palet kolorystycznych na ten sezon

Wybór kolorów jest pierwszym krokiem w procesie planowania ślubu. Wspólnie zastanówcie się nad kolorystycznym motywem przewodnim uroczystości.

fotografia: VeryLuckyStar

 

Wybór kolorów jest pierwszym krokiem w procesie planowania ślubu. Wspólnie zastanówcie się nad kolorystycznym motywem przewodnim uroczystości.

W tym dniu atmosfera i Wasze dobre samopoczucie są najważniejsze, więc otoczcie się kolorami, z którymi czujecie się najlepiej.

By całość była spójna, niezwykle istotna jest konsekwencja, a więc zaznaczenie koloru przewodniego już w zaproszeniach na ślub.

Zainspirujcie się 5 najmodniejszymi paletami kolorystycznymi i stwórzcie wymarzoną oprawę swojego wyjątkowego dnia:

 

 

Najmodniejsze kolory na ślub i wesele

 


Neutralna paleta na ślub i wesele

 

Nie ma nic bardziej klasycznego niż biały ślub. Niezależnie od tego czy odbywa się on na sali balowej, plaży czy pod namiotem w ogrodzie, można z łatwością dopasować wszystkie elementy.

Warto nieco urozmaicić biel, decydując się na różne faktury, odcienie tego koloru, a także różne rodzaje tkanin czy kwiatów. 

 

fotografia: Adam Ludwik Photography

 

 

Metaliczna paleta na wesele

 

Bez względu na to, czy planujesz ślub w stylu vintage glamour, czy ultra-nowoczesny, srebro lub złoto nawet w niedużej dawce dodadzą niezwykłego szyku i elegancji.

Metaliczne dodatki na ślub nie wychodzą z mody i są odpowiednie na każdą porę roku.

W zimie podkreślą dostojny charakter ślubu, natomiast latem, uroczo połyskiwać będą w blasku słońca. 

 

fotografia: WhiteStory.pl

 

 

Pastelowe dekoracje na ślub i wesele

 

Delikatna, dziewczęca mieszanka rozbielonego różu, fioletu, błękitu czy żółci będzie idealna na wiosenny ślub z fantazją.

Idealnym miejscem ceremonii w tej palecie jest ogród, jednak pastele świetnie prezentują się także w eleganckich salach balowych. 

 

fotografia: Malachite Meadow

 

 

Monochromatyczna paleta na wesele

 

Coraz częściej poszukujemy alternatywnych rozwiązań także w kwestii ślubu. Czerń to składnik ekstrawaganckiej stylizacji i jednocześnie świetny kompan klasycznej bieli.

Ten kolor jest idealny, gdy mamy ochotę na bardziej odważny  i niekonwencjonalny motyw przewodni. Ponadto nic nie przełamuje bieli tak szlachetnie, jak właśnie czerń.

 

źródło: Hotel Bacówka Radawa & SPA ****

 

 

Jewel Tone na ślub i wesele

 

Nasycone, intensywne barwy szlachetnych kamieni oszałamiają swoją paletą kolorystyczną od jasnego turkusu po szafir.

Bogate i żywe kolory gwarantują energetyczne, niezapomniane wesele.

Intensywne barwy tej palety możecie zastosować jako dyskretne dodatki podkreślające biel lub stworzyć pełne rozmachu, kolorowe aranżacje.

 

źródło: Jeżka

 

 

Zobacz także:

8 KOSZTÓW ŚLUBU I WESELA, O KTÓRE KŁÓCI SIĘ KAŻDA PARA

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź